Udalosť, ktorá sa odohrala v Los Angeles, je trošku šialená. Motorkár jazdiaci v ľavom pruhu môže pokojne prehlásiť, že sa druhýkrát narodil, veď takúto scénu by vo svojich filmoch mohli použiť aj režiséri amerických akčných filmov.Muž na streche auta? Že jedine na dedine pri rýchlosti 10 km/h? Omyl! Na streche modrej Toyoty skončil motorkár, ktorý v ľavom pruhu predchádzal všetko, čo mu stálo v ceste. Samozrejme, až do chvíle, kým do jeho pruhu nevošiel vodič spomínaného auta.

Nehode sa skutočne zabrániť nedalo, pričom je neuveriteľné, že motorkárovi sa po takejto zrážke prakticky nič nestalo. Avšak reakcie vodiča Toyoty bola zarážajúca! Nielenže bol vinníkom nehody, keďže ísť za žltú čiaru je zakázané, ale po búračke aj naďalej pokračoval v jazde s motorkárom na streche. Keď konečne auto zastavil, tváril sa, akoby sa nič nestalo.

Všetko o autách nájdete na Carmagazin.sk >>> TU

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Martin F
Chalan, ktorý vyrastal v byte oproti futbalovému štadiónu v meste so športovým duchom - v Dubnici nad Váhom. Milujem šport, najmä futbal, v telke nepohrdnem ani tenisom, basketbalom, hokejom ... a posledný rok som sa stal tak trochu závislý na šípkach. Život si taktiež neviem predstaviť bez rockovej/metalovej hudby. ... a samozrejme bez vtipov a srandy, ktorú veľmi nerád kazím a nemám problém si robiť ju ani sám zo seba