Pre Európu je Ázia konzervatívna. Tamojšie kultúry sa totiž tisícročia vyvíjali izolovane a snažili sa nebyť v kontakte so zvyškom zeme. V dnešnom globalizovanom svete sa však aj Ázia otvára a už nie je ani zďaleka taká uzavretá a nepriateľsky naladená k novým veciam ako v minulosti. Ani se* už nie je v Ázii také tabu ako kedysi a nevestince, ktoré chcú splniť želania každého klienta, tam rastú ako huby po daždi.Čína je jednou z krajín, ktorá sa snaží napredovať, a to nielen ekonomicky, ale aj v oblasti se*u. Žiaľ, často je to proti vôli “zamestnankýň.” Veľa mladých dievčat z vidieka túži po kariére v meste, často však skončia v lepšom prípade ako upratovačky, chyžné, čašníčky či barmanky, v horšom prípade sa stanú neviestkami. Keďže život na vidieku je v Číne ťažký, rodičia vítajú to, ak ich deti odídu do mesta. Neraz aj 12-ročné dievčatá opúšťajú rodnú obec a odchádzajú do prístavných veľkomiest ako Guangzhou, Peking alebo Šanghaj a mnoho z nich si v meste vyberá život prostitútky. Síce si týmto povolaním veľa nezarobia, ale určite viac, ako keby mali upratovať izby v hoteloch alebo obsluhovať v reštaurácii.

Oficiálne je ilegálne ponúkať na se* neplnoleté dievčiny, ale ak máte peniaze a správne kontakty, Číňania vám vedia ponúknuť 12-ročné dievča, ktoré je nielen pannou alebo ešte ani nemalo prvú menštruáciu. Cena za takýto vzácny “tovar” často dosiahne v prepočte aj viac ako 10 000 eur.

Zahanbiť sa nedajú ani Japonci. Japonsko je odjakživa zbláznené do anime, čo je ich druh kreslených filmov a komiksov. V nedávnom prieskume sa mladí Japonci vyjadrili, že sú zaľúbení do animovaných hrdiniek, a tak im prevádzkovatelia bordelov vyšli v ústrety. V japonských veľkomestách si môžete objednať noc so ženou, ktorá bude oblečená a nalíčená ako vaša obľúbená animovaná postavička bez ohľadu na to, či ide o postavu z japonského anime alebo o Pocahontas, Snehulienku či inú hrdinku z disneyoviek.

A na záver sme si nechali známu se*destináciu Thajsko. Thajsko je obletované bohatými nemeckými, holandskými, britskými či americkými turistami, ktorí si chcú za málo peňazí vychutnať pohlavný styk s mladou Thajčankou. Tí menej solventní, najmä domáci, majú možnosti, z ktorých sa mnohým z vás dvihne žalúdok. Namiesto mladých krásavíc, ktoré končia v rukách cudzincov, si môžu vybrať vyslúžilú prostitútku po 60-tke alebo mladú samicu orangutana. Či veríte alebo nie, väčšina dá prednosť druhej možnosti.

Trend hrátok s orangutanom sa v Thajsku teší obľube a dostal sa sem z okolitých chudobnejších krajín. Niečo také je zvrátenosťou a aj ochrancovia prírody upozorňujú, že orangutany sú ohrozeným druhom, ktorý treba chrániť a nie ho pohlavne zneužívať.

Takže zabudnime na konzervatívnu Áziu, v ktorej žijú cudné ženy a zdvorilí muži. Ázia je už dávno skazená a prehnitá minimálne tak, ako zvyšok sveta. A keďže peniaze vládnu svetu a popularita se*u za peniaze rastie, ešte sa určite dočkáme rôznych zvráteností…

Zdroj: sexasian.biz, nydailynews.com, hotasianz.com, powerhousebooks.com | Foto: cdn.nextshark.com, Youtube