Hviezda ako Conor McGregor musí žiariť nielen v ringu, ale i mimo neho. K tomu preto potrebuje aj slušné oblečenie. Ideálne oblek. Conor patrí k tým, ktorí vedia v tomto kúsku naozaj zažiariť. Šitie na mieru a obrovská suma sú hlavné dôvody, prečo jeho obleky vyzerajú tak dobre. Koľko ale bojovníka UFC tieto módne vychytávky stoja? 

Začnime tým, koľko oblekov si Conor McGregor dáva šiť. 8 až 10 pred každou sezónou, počas ktorej sa objavuje na tlačovkách. Jeho na mieru šité obleky stoja od 4000 do 10 000 eur. Spolu to môže byť až 100 000 eur za obleky počas jednej sezóny!

Prečo ich skrátka nenosí viackrát? Má na to dva dôvody. Prvý, hlavný, je, že nemusí. Bohatí ľudia sú totiž rozšafní a vyhadzujú peniaze aj na veci, ktoré nepotrebujú. Druhým dôvodom sú pravidelné zmeny váhy, napríklad pri zápasení vo vyššej váhovej kategórií by sa skrátka do pôvodného obleku nenapratal. Šitie každého z takýchto kúskov trvá minimálne 60 hodín.

Zdá sa vám šialené, že míňa toľko peňazí na oblečenie? Podľa Forbes je hodnota jeho majetku 22 miliónov dolárov, takže nejakých pár stotisíc za handry ho naozaj nezruinuje.

POTUS

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Change your life bread

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Good morning baby

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Foto: Instagram