27-ročná Natasha Brown dokázala posunúť hranicu podvodu o poriadny kus vpred. Samú seba nazýva podnikateľkou nového typu a tento výraz na ňu i pomerne sedí. Veď koho by napadlo to, čo práve ju?

Podvodné podnikanie ženy menom Natasha Brown vyplávalo na povrch vo chvíli, keď bola zastavená policajnou hliadkou, ktorá u nej našla 60 tisíc dolárov v hotovosti. Začal sa tak kolobeh otázok zo strany polície, odkiaľ prišla k tak vysokej sume. Natasha nemala na výber a musela ísť s pravdou von.

Vysvitlo, že peniaze sú naozaj jej a získala ich podvodným mámením od svojich ženatých milencov, ktorým tvrdila, že je tehotná a potrebuje peniaze na potrat. Muži namiesto toho, aby sa priznali manželke, radšej veľmi ochotne poskytli peniaze na vyriešenie svojho ,,problému“.

Po dlhšom vypočúvaní vysvitlo, že samozvaná podnikateľka má minimálne 50 milencov a od každého bola schopná vylákať okolo 500 amerických dolárov. Keď sa polícia pokúsila oklamaných mužov kontaktovať, žiaden z nich sa peňazí späť nedomáhal. Všetci len žiadali, aby ich meno nebolo s prípadom nikdy spojované. Takže sa zdá, že zatiaľ kráľovnej fiktívnych potratov všetko prešlo.

natasha

Zdroj|Foto: pressroomvip.com