Každý nesie prehru po svojom a nie je tomu inak ani pri aktuálnej téme minulovíkendových volieb do VÚC. Pokiaľ niektorí neúspešní kandidáti z bojiska odišli v tichosti a takpovediac „so stiahnutým chvostom“, iných prehra naštartovala k plánovaniu ďalších a lepších kampaní. Rovnakým prípadom je aj kontroverzný kandidát na župana, ktorý má okrem nových politickým ambícií aj drsný odkaz pre všetkých voličov!

Neúspech vo voľbách ho nemrzí, tvrdí porazený kandidát na župana pre Bratislavský kraj Martin Jakubec. Mediálne známy „multitalentovaný čávo“ sa pritom netají tým, že do svojej kampane vrazil nemalé peniaze a riadnu dávku energie. „Mnohí nepochopili moju kampaň ani moju úprimnú snahu pomôcť ľuďom a kraju. Len som ostal prekvapený, že koho vybrali na prvé priečky…,“ píše na sociálnej sieti miláčik dôchodkýň.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU — 

jakubec

Jakubec si dal na svojej kampani na župana BSK naozaj záležať, inšpiroval sa dokonca aj samým majstrom marketingu – Rytmusom. Nakoniec však podľa portálu aktuality.sk získal len 1219 hlasov, t.j. 0,68 %, čo na kreslo župana ani zďaleka nestačilo. Martin má ale prekvapivo jasno v tom, prečo voľby dopadli v jeho neprospech, sú podľa neho totiž presným zrkadlom nedozretých voličov.

martin jakubec

„To je vlastne obraz spoločnosti. Huliča, štbáka, jehovistu, komunistu, zlodeja, tajtrlíka, skrachovanca atď… Toto je teda vizitka občanov, ktorí nedozreli na zmenu. O rok sa vrátim a opäť sa pozrieme na štruktúru a mentalitu voličov. Dúfam, že dozrejú,“ odkazuje nabrúsený Jakubec ľudom, ktorí sa tento rok vydali k volebným urnám, no jeho meno nezakrúžkovali.

Zdroj/Foto: Facebook