Čo si oblečiem, hmm. Bude to moc? Sakra, na tom tričku je fľak. Toto je pekné. Ahá, nie je opraté. Behal som v ňom, do pekla? No nič, dám si to staré, snáď nie je deravé. A rifle. Áno, rifle budú super. Prečo ich nezapnem? Zas tá práčka prala v studenej vode? Kašlať to, idem v teplákoch, aj tak z toho nič nebude…Tiež riešite pred prvým rande podobnú dilemu? Nech si hovorí, kto chce, čo chce, prvé rande je o prvom dojme. Nielen z toho, čo z vás vyjde (nemyslíme zvratky, ak s ňou idete hneď chľastať, prípadne niečo iné, ak je superľahká), ale aj z vášho výzoru. Čo vám nadelila príroda, veľmi nezmeníte, ostáva to teda už iba pekne zabaliť do dobrého oblečenia. Dobré neznamená drahé, takže ani hnedo-zlatým šálom Louis Vuitton za 10 eur od dôveryhodne vyzerajúceho predavača na parkovisku pri obchodnom reťazci neznamená dobré.

Jednoduchosť, jednoduchosť, jednoduchosť

Aby ste nevyzerali ako pestrofarebný šašo, ale ani black on black Rytmusove BMW (čierna s čiernou a ešte niečo čierne k tomu), vybrali sme pre vás jednoduchý, ale účinný outfit.

Tričko s pásikmi

Obyčajné biele by sa mohlo zdať nudné, hoci ním nič nepokazíte, takže ak prúžky na oblečení neobľubujete, pokojne voľte biele. Ale pozor, dokonale čisté! Tričká s detskými nápismi nechajte doma. Čiže:

Toto NIE

tricko zle

Toto ÁNO:

tricko dobreDžínsy

Džínsy, rifle, nimi nie je čo pokaziť, však? Ale je. Vyhnite sa dotrhaným, extrémne vyšúchaným rifliam. Zrejme už nemáte 15, tak sa oblečte trochu serióznejšie. Pozor aj na rozmery nohavíc, aby ste ich nemali príliš dlhé a nazhŕňané na členkoch alebo naopak krátke, akoby ste ich ukradli mladšiemu bratovi. Zo strihov voľte slim, prípadne skinny, ak na ne máte postavu.

rifleTenisky

Ak si chcete byť istý svojim výberom, berte Conversy. Vždy boli a vždy budú správnou voľbou. Ideálne biele, bledé. Pozor, ak ste si kúpili nové kožené, chvíľu budú trochu vŕzgať.

converseĽahká bunda

V prípade chladnejšieho počasia je fajn mať so sebou aj bundu. Buď bude zima vám, ak nie, tak vašej partnerke určite. Buďte džentlmen a ponúknite jej svoj zvršok, určite to ocení. Správnou voľbou bude ľahká bunda z bavlny alebo ľanu, prípadne tenká koženka.

bunda

Malé varovanie na záver: všetko, čo sme vám vymenovali platí, ak idete na večeru na terasu, prechádzku, skrátka, ak nejdete do divadla alebo opery, ale na to by ste prišli určite aj sám.

Foto: mrporter.com, gotriko.sk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náš čitateľ nezaobíde.