Človek je od prírody hravý tvor. Celé detstvo je iba súbor určitých hier. Hráme sa s hračkami, hráme sa hry na vojakov, policajtov, zlodejov a iné hry. V dospelosti sú to práve muži, ktorým je hravosť akosi bližšia než ženám. Veď ste vymenili autíčka na diaľkové ovládanie za ozajstné tátoše a starú segu za novú playstation 4. Prečo ale nevyužiť túto hravosť aj v se*uálnom živote? Navyše, ak sme na tento typ zábavy od prírody stvorení?! Teraz vás naučíme, ako sa hrať so se*uálnym podvedomím.Každá vec začína v mysli. Preto sa netreba čudovať faktu, že dnešní muži pod vplyvom stresu, okolností, práce a ostatných životných problémov majú čoraz menší se*uálny apetít. To isté sa dá tvrdiť aj o ženách. Doba je neľútostná, kto nemá ostré lakte, ten sa presadí veľmi ťažko. Tak si viac se*u užívajú tvrdo pracujúci robotníci. Pretože robotník môže jednoducho odložiť lopatu a už na ňu nemyslí. Duševne pracujúci človek, na rozdiel od neho, si svoju prácu nosí v podvedomí. Túto časť mysle je takmer nemožné vypnúť. Nemôžeme prikázať svojej hlave, aby teraz od tohto momentu nemyslela na prácu. Stále je to tam. Miro hovorí „Keď som pracoval ako manažér jednej firmy, bol som pod veľkým tlakom. Mal som na starosti veľa vecí, od rána som sa nezastavil. Keď som prišiel domov, se* bolo to posledné, na čo som pomyslel. Mal som síce krásnu priateľku, ale musel som sa premáhať, aby som s ňou skončil v posteli. V hlave som mal stále iba prácu“.

Vtip je v tom, že práve to môžeme využiť vo svoj prospech! Ak sa podvedomie nedá vypnúť, tak bude výhoda v tom, že my určíme, čo sa do neho dostane. Je nutné do podvedomia vložiť se*uálny apetít. Ako to urobiť!? Najprv je potrebné uvedomiť si, že tento plán nie je jednodňový, ale trvá minimálne dva týždne. Až potom si podvedomie zapamätá všetky potrebné informácie a začne samovoľne pracovať. Počas tohto obdobia je nutné zaplavovať mozog malými podprahovými se*uálnymi stimulmi. Môžete si vo dvojici zaspomínať, ako ste prežívali vaše prvé spoločné chvíle, na vaše prvé bozky, prvý se*. Prekvapte sa šteklivými smskami, ktoré vás vytrhnú z pracovnej rutiny. Rozprávajte sa o vysnívaných se*uálnych predstavách a túžbach. Robte to v posteli bez toho, aby ste sa dotýkali. Pomaly, ale isto to bude provokovať vašu se*uálnu žiadostivosť.

podvedomie 1

 

Prečo nevyskúšať poslať pikantné video?! Doma vymeňte staré tepláky za niečo viac se*y. Lichôtky a dvojzmyselné narážky sú tiež dobrým nápadom, ako dostať se*uálne stimuly do hlavy. Prečo by ste mali kupovať darčeky a kytice iba pri nejakej príležitosti? Malý darček alebo kytica určite poteší každú ženu v akejkoľvek chvíli. Skúste si spolu pozrieť pikantnejší film. Nezabúdajte na to, že se*uálna túžba pripomína parný hrniec. Čim viac pary je v ňom, tým väčšia bude následná explózia. Aby ste ho tlakovali do veľkých rozmerov, prvý týždeň je potrebné všetko robiť bez akýchkoľvek čo i len letmých dotykov. Vaša aj partnerkina myseľ však bude nevedome spracovávať všetky slovné a vizuálne se*uálne potešenia. Dosiahnete tým, čo je plánom hry. Dostať se* do podvedomia.

Druhý týždeň bude rovnaký ako prvý, ale s tým rozdielom, že pri niektorých veciach sa pritvrdí. Môžete sa dotýkať, ale nie na intímnych miestach. Skôr to má pripomínať nesmelé dotyky tínedžerov. Pri odchode a príchode z práce sa pozdravte bozkom. Deň po dni stupňujte až napokon prejdite ku vášnivému francuzáku. Dotyky sú čím ďalej smelšie, smsky a dvojzmyselné narážky čím ďalej odvážnejšie. Môžete si spolu prečítať aj nejakú erotickú poviedku. Podvedomie bude ďalej a ďalej myslieť na se*. Posledným ťahom môže byť rozprávanie sa o šteklivých témach. Rozprávanie ale nie hocaké. Skúste sa celkom nahí rozprávať v posteli. Bez dotykov. Je to ťažké, ale výsledok bude ten, že se*uálna rozkoš sa z tela dostane priamo do mysle. Podvedomie je už zaplnené. Na ďalší deň sa môžete dotýkať v posteli, pričom ste znova celkom nahí. Dotýkajte sa obojstranným spôsobom. Tam, kde sa dotknete partnerky, sa ona dotkne vás. Pre sa ešte v tento deň vyhnite erotickým zónam. Oko nebude dráždené, pretože telá budú ukryté pod paplónom.

Na záver dvojtýždenného kurzu sa môžete pokojne oddať všetkým slastiam divočiny. Dajte vedieť, či to zabralo. :)

Autor: Marián P.