Poloha odzadu, alebo tzv. „na psíka“ (doggie style), nepatrí u žien medzi najobľúbenejšie. Dôvod je celkom jasný – nemôžu pri nej kontrolovať situáciu a regulovať vlastné vzrušenie. Svoje robí aj to, že na vás nevidia. Pre ženu je totiž dôležité mať s vami očný kontakt a vidieť, ako ste z nej poriadne nadržaný.No a nakoniec je tu ešte jeden dôvod, prečo sa ženy do polohy „odzadu“ príliš nehrnú. Možno vám to nikdy nepovedali, ale väčšinou sa pri nej cítia tak nejako ponížene a nedôstojne. Často však ide len o predsudok, ktorý sa dá veľmi ľahko odbúrať! Stačí dodržať pár zásad a môžete svojej partnerke ukázať, že poloha „na psíka“ vie byť aj pre ňu úžasná a vzrušujúca.

Nie ste zviera!

Ako teda na to? V prvom rade sa snažte potlačiť svoje živočíšne inštinkty, ktoré vám možno velia zobrať si ženu bez ohľadu na jej pocity a city, a búšiť do nej, čo to dá. Takto sa ale k vrcholu dopracuje len malé percento žien, a aj keď poriadne tvrdý s*x občas každej dobre padne, v takomto prípade na to choďte radšej pomaly.

Predohra, predohra, predohra…

Toto slovo už možno začínate nenávidieť, pretože na vás vyskakuje zo všetkých návodov na kvalitné milovanie. Predohra sa pre vás ale skutočne musí stať alfou a omegou, ak chcete svoju partnerku doviesť až na vrchol. Pri polohe „odzadu“ je ešte dôležitejšia, než si myslíte. Žiadna žena totiž nevykríkne od rozkoše, keď kolenačky vytiera podlahu a vy ho do nej vrazíte bez varovania ako nejaký neandertálec. Jaskynku treba najskôr pripraviť, pohrať sa s ňou, vyskúšať jej priestupnosť a pekne si ju otvoriť, napríklad aj pomocou prstov. Pokojne použite i jazyk, veď dôležité je, aby to nikde nedrhlo. Nástup by teda mal byť pomalý, partnerka vás určite už po chvíli bude prosiť, aby ste pridali na rýchlosti aj intenzite.

Zapojte ruky

Keď ste sa už dostali do jaskynky a užívate si jazdu, majte na pamäti, že ona by si to mala užívať tiež. Tak hor sa do toho – zapojte ruky, hladkajte jej prsia a dráždite klitoris! Nebudete síce môcť tak tvrdo prirážať, ako keď ju pevne držíte za boky, ale pre ňu to bude úžasný zážitok a odmení sa vám slastnými vzdychmi, smerujúcimi k tomu najkrajšiemu výbuchu. A o to vám predsa ide, nie?

Foto: flickr.com, depositphotos.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Teo
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.