Nela Slováková (27) sa pred časom vyšvihla spolu so Zuzou Plačkovou v Hoteli Paradise a odvtedy drží sociálne siete poriadne v hrsti. Aj keď si nabalila neuveriteľne bohatého frajera, tvrdí, že dnes je milionárkou bez jeho pomoci. 

Nela si za posledné roky získava na Instagrame slušnú základňu fanúšikov a v súčasnosti ju sleduje viac ako 200-tisíc ľudí. Tých denne zásobuje šteklivými fotkami v spodnom prádle, z dovoleniek, no pochváli sa aj darmi od svojho prachatého priateľa zo Slovenska Martina. Po výhre v Hoteli Paradise, vďaka ktorej využila peniaze na kúpu nového bytu v Brne, ale nezaháľa. Blondínka totiž objavila dieru na trhu v podobe predaja plaviek, čo z nej spravilo milionárku: „Neustále investujem do svojej firmy, napríklad som nakúpila nite. Nikto si nevie predstaviť, aké sú kvalitné nite drahé. Ale oplatí sa šiť kvalitne, mám toľko objednávok, že ledva stíhame vyrábať. A vďaka tomu som nezávislá a milionárka,“ odhalila pre Blesk Češka s najsledovanejším zadkom.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

S pracháčom Martinom si momentálne kupuje spoločný byt v Brne a keďže vraj investovali fúru peňazí do ďalšieho rozbehu biznisu, na Vianoce si doprajú už „len“ skromný darček – exotickú dovolenku. My sa tak aspoň môžeme tešiť na ďalšie plavkové fotky milionárskej prdelky.

Nela Slováková

Zdroj: blesk.cz | Foto: Instagram