Predstavte si ten pocit, keď idete do nemocnice s neurčitou bolesťou hlavy, doktor vám povie, že máte v uchu niečo živé, s kľudným pohľadom vás upokojí a potvrdí, že to idú vybrať von. To je ale krásna predstava, však?:P49-ročná Leksmi L. pochádzajúca z Indie, matka rodiny, prežila prednedávnom zopár rušných nocí. Po večeroch ju trápili bolesti vo vnútornej časti ucha. Aj keď sa spolu s dcérou pokúšali prísť na príčinu toho čudného pocitu, nič nepomáhalo. Bolesti nakoniec prinútili preľaknutú Leksmi nasadnúť k manželovi do auta a vyraziť na pohotovosť.

Lekári boli nútení naliať špeciálny roztok cez ušný kanál, aby rozhýbali nepozvaného hosťa vo svojom príbytku. Pavúk sa nakoniec neunúval zotrvať v uchu dlhšie (pravdepodobne účinkom roztoku) a sám si pomaličky našiel cestu von, ako môžete vidieť na videu.

Kreatúra sa dostala k bubienku počas spánku v noci, no Leksmi si konečne mohla vydýchnuť, pretože tento nepríjemný zážitok na nej nezanechal žiadne fyzické následky a mohla sa vrátiť domov.

Zdroj: metro.co.uk | Video: YouTube