Pred pár dňami zatkli na pracovisku v New Jersey muža menom Lewis Williams hneď po tom, čo sa zistilo, že pár rokov každé ráno ejakuloval do kávy svojho zamestnávateľa.38-ročný Lewis Williams strávil posledné štyri roky prácou ako osobný asistent pani Lindy Mooreovej, predsedníčky inžinierskej firmy DANCO. Jednými z jeho úloh bolo nastavovať jej denný harmonogram, informovať ju o schôdzkach či nosiť jej na stôl rannú šálku kávy ešte pred príchodom do kancelárie. Na tom by vlastne nebolo nič zvláštne až do nedávneho rána, kedy sa Lewis so svojou šéfkou pohádal, pričom jej pred ďalšími kolegami vykričal, že jej do kávy stovkykrát namiesto smotany z plechovky pridal vlastný ejakulát.

Podľa očitého svedka celej scény a kolegu Briana Littlea, ktorý vo firme stážuje, keď svoj zločin Lewis priznal, neprejavil žiadne výčitky, ba priam žiaril šťastím a uvoľnením. “Štyri roky som tu robil otroka a každý deň počúval tvoje sprostosti, ale po celý čas si mala v káve moje spermie!“ Vyjadril sa rozhnevaný zamestnanec, ktorý následne dopodrobna opísal, že kávu šéfky Mooreovej dochucoval “extra smotanu” päť dní v týždni, a to niekoľko rokov.

Po tomto bizarnom priznaní zavolali kolegovia políciu, ktorá Williamsa na mieste zatkla. Celkovo bolo proti nemu podaných 910 trestných obvinení, vrátane 860 obvinení zo se*uálneho útoku. Ak by bol muž za všetky obvinenia uznaný ako vinný, mohlo by mu hroziť až 1070 rokov väzenia.

Motivácia výtržníka páchať takýto zločin zatiaľ zostáva nejasná, ale určite niet pochýb o tom, že mu liezla šéfka poriadne na nervy. Niektorí z jeho kolegov novinárom priznali, že iniciátorom konfliktu bola veľakrát práve vedúca. Podľa ich vyjadrení Lewisa verbálne osočovala a bola agresívna, preto si jeho spermiovú smotanu vysvetľujú ako istý typ sebaobrany.

Zdroj: worldnewsdailyreport.com | Foto: worldnewsdailyreport.com