Zneužívanie malých deti je otrasný a zavrhnutiahodný zločin, pričom je obzvlášť poburujúce, ak násilie na dieťati pácha niekto, kto má našu plnú dôveru a navyše sa zviazal slúžiť Bohu. Svetom najnovšie otriasol príbeh malého, sotva päťročného dievčaťa, ktoré namaľovalo obrázky, na ktorých ju pohlavne zneužíva kňaz!Celý incident sa odohral v Brazílií, kde v oblasti Montes Claros vyučoval deti miestny kňaz angličtinu. Joao Da Silva sa ako kňaz tešil rešpektu miestnych ľudí a všetko vyzeralo byť v absolútnom poriadku. Pravda len do času, kým malé dievčatko zo dňa na deň odmietlo na hodiny angličtiny chodievať. V tom čase podľa jej správania rodičia už mali podozrenie, že s ich dcérkou nie je všetko v poriadku, a tak malú zaviedli k psychológovi a sami začali pátrať po ďalších informáciách o tom, čo sa s ich malou dcérou deje.

schranka-02

Prečítajte si tiež:

Orgie vo Vatikáne alebo najzvrhlejší pápeži všetkých čias!

 

Po tom, ako prehľadali jej detskú izbu, ostali v šoku. V jednej z detských knižiek našli šesť obrázkov, na ktorých bola zobrazená ich malá dcérka a miestny kňaz. Na jednom z obrázkov bolo namaľované kričiace dievča a kňaz s erekciou, ktorý ju drží za nohy a podobný motív sa opakoval prakticky na každom ďalšom. Kňaz je momentálne v cele predbežného vyšetrovania a miestnym obyvateľom zostáva len dúfať, že sa spoza mreží tak skoro nedostane…

schranka-12 schranka-13

Zdroj|Foto: Dailymail.co.uk, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!