Pre všetkých, ktorí ste sa v mladosti dali potetovať ohavnými obrázkami alebo ste si telo skrášlili menom svojej milovanej, ktorá už dnes zaspáva v posteli niekoho iného, máme dobrú správu. Na odstránenie týchto životných omylov už bude stačiť len krém.

Bolestné odstraňovania atramentových obrázkov na tele sú minulosťou. Kanadský študent Alec Falkenham vymyslel nový krém, ktorý by mal z tela bezbolestne odstrániť všetky tie otrasné machule, ktoré ste si dali na telo vytetovať pred xy rokmi. Nielenže by mal byť krém protizápalový, takže by vám po ňom nemali ostať žiadne boľavé rany, pľuzgiere a jazvy, ale doráňaný nebude ani váš bankový účet. Krém by mal byť totiž omnoho lacnejší než laser.

Zatiaľ je tento produkt vo fáze testovania, takže 27-ročný mladík ešte nevie konkrétne povedať, koľko krému a aplikácii bude treba na odstránenie celého tetovania. Avšak podľa odhadov by malo stáť odstránenie tetovania 10×10 cm asi štyri eurá, čo je v porovnaní s laserovým odstránením naozaj minimum.

Takže kým sa krém objaví na trhu, možno sa rozídete aj s vašou frajerkou, ktorej meno máte cez celý chrbát a práve tento krém bude to, čo vám v tej chvíli urobí najväčšiu radosť.

Foto: wall.alphacoders.com