Dobrá fajka je podľa mnohých z vás na nezaplatenie. Nie všetky ženy však túto činnosť ukončia tak, ako by ste si predstavovali. Vaše semeno často končí všade inde, len nie v jej ústach. Medzi „neprehltačky“ možno patrí aj tá vaša, ale vedzte, že problém nemusí plynúť z jej nechuti konzumovať ejakulát, ale z nechuti konzumovať práve ten váš ejakulát. Na jeho príchuti sa totiž odrážajú všetky potraviny, ktoré ste zjedli, no a kvôli nim jej skrátka nemusíte šmakovať. Čo teda treba jesť, aby ste sa dočkali plnohodnotnej fajky, po ktorej sa vaša drahá ešte aj poolizuje ako v po*ne?Na to, aby ste svojej partnerke chutili, stačí do svojho jedálnička zaviesť určité potraviny. Ale pozor, nemyslite si, že sa treba správne nakŕmiť len krátko predtým, než by sa mohla situácia zvrhávať k fajke. Chcenú chuť semena totiž dosiahnete minimálne o dva dni neskôr. A čo teda máte papkať?

Ovocie

Rôzne vitamínové ovocné bomby môžu byť skvelým sladidlom vášho semena. Servírujte si počas troch dní v rôznych podobách kiwi, jablká, mango, jahody či broskyne a potom to na ňu vybaľte. Samozrejme, nesmiete zabudnúť ani na ananás. Nie, nie je to len mýtus, ananás skutočne zlepšuje a neutralizuje chuť ejakulátu. Dokonca aj ohľaduplní po*noherci zmenia svoj jedálniček dva dni pred točením, čím si u kolegýň zabezpečia dobrú reputáciu a žiadne fujkanie.

Zelenina

Aj zelenina môže mať podobné účinky než ovocie, ale tu už si treba dávať veľký pozor na to, aký druh si naložíte na tanier. Zelenú máte pri paradajkách, uhorkách, zeleri, jasnú červenú pri cesnaku, chrene, brokolici alebo paprike. Tie spôsobia presný opak. Po horkosti a zápachu predsa žiadna netúži.

Škorica

Ide asi o jediné korenie, ktoré vylepší chuť spermií. Naoordinujte si lyžičku denne, to snáď zvládnete. Zabudnite ale na ostatné korenia. Tie síce môžu vyvolať väčšiu túžbu po se*e, no blažený pocit v ústach vašej partnerky určite nespôsobia.

Varené zemiaky

Ak máte radi zemiaky, bingo. Nemusíte totiž rozmýšľať, čo zjesť, aby ste jej chutili, pretože zemiaky bývajú veľmi častou súčasťou hlavných jedál. Takže pri príprave obedu alebo večere voľte namiesto ryže či cestovín práve túto prílohu.

Určite sa treba vyhýbať:

  • káve, cigaretám, alkoholu – zvýrazňujú horkosť
  • mliečnym výrobkom, rybám, červenému mäsu – zvýrazňujú slanosť

Rada na záver

Aj v tomto prípade je dôležité prijímať dostatočné množstvo tekutín, pretože voda je zázračná pri odplavovaní texínov z tela. Tým pádom odplaví aj to, čo by mohlo uškodiť chuti vašich spermií.

Foto: beautifulhdwallpaper.com