Nie je ľahké si priznať, že nie sme tí najlepší pri posteľných radovánkach. Pokúšate sa hľadať a skúšať rôzne triky na výdrž, prípadne hľadáte inšpiráciu na stránkach s erotickým obsahom. Nič z toho však nezaberá a vy podáte snáď ešte horší výkon ako predtým. Ak sa to niekoho z vás týka, nie ste jediný!Mnohí z nás chcú našej partnerke, manželke, poprípade jednorázovej známosti dokázať, že sme tými najlepšími, no občas to proste nie je ono. To sa stáva. Horšie je však, ak sa vám to stáva so železnou pravidelnosťou. Partnerka je sklamaná a vy tiež. Nechápete, prečo pri nejakom tom erotickom videjku máte svoju pýchu ako skalu a keď dôjde na samotný akt, akosi to nejde a vy sa zase uspokojíte viac svojou rukou.

Verte – neverte, nie ste v tom sám! Štúdia na množstve mužov vo veku od dvadsať do štyridsať rokov priniesla šokujúce výsledky. Aj keď len štyri percentá mužov priznalo, že pri masturbácií pociťuje väčšie vzrušenie ako pri styku, reálne číslo je niekde úplne inde. Vypĺňanie dotazníka prinieslo výsledky, v ktorých našli odborníci rôzne spojitosti. Podľa všetkých zozbieraných odpovedí dospeli k záveru, že ďalších takmer tridsať percent mužov tento problém viac-menej len nechcelo priznať.

Potvrdilo sa totižto tvrdenie, že príliš časté pozeranie péčka vám viac ublíži ako pomôže! Dokonca až do takej miery, že nemusíte mať záujem priamo o styk. Drvivej väčšine mužov z testu vyšlo, že ak ich pozeranie sa na videá pre dospelých vzrušuje rovnako, prípadne viac ako samotný akt, pozerajú péčko veľmi často. Čo je veľmi často, je subjektívny názor, no z tohto veľkého prieskumu vyplýva, že na muža negatívne vplýva sledovanie šteklivých videí aspoň päťkrát za týždeň. Naopak, až tri pätiny mužov uviedlo, že pozerá takéto videá maximálne dvakrát do týždňa. U tých bol výskyt nezáujmu o skutočný akt takmer nulový.

Tak pozor! Ak hľadáte inšpiráciu, fajn. No ak ju hľadáte až príliš často, zamedzte to! Radšej zapojte fantáziu a vyskúšajte to naživo, dajte na vaše inštinkty a partnerkine rady a priania…

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt man watching pc gif

Zdroj: rt.com | Foto: amazonews.com