Tento článok nevyjadruje postoj celej redakcie Manmagazin.sk, ale je subjektívnym názorom jedného z členov nášho tímu. Ten sa vo všeobecnosti považuje za tolerantného flegmatika, ale posledné výsledky prieskumu ho poriadne zaskočili.Názor redaktora: Ako som už uviedol, som typ človeka, ktorý sa riadi heslom: Ja sa nestarám do teba, ty sa nestaraj do mňa. Je mi seriózne jedno, kto si čo robí doma za zavretými dverami. Niekto usporadúva chlapské orgie, niekto hrá 18 hodín denne WOW-ko, niekto ťahá lajnu pika namiesto rannej kávy. Potom sa nájdu dementi ako ja, ktorí sú schopní celé hodiny čumieť na YouTube videá s názvom Car Crash Compilation (kompilácia automobilových nehôd – pozn. red.). Každý máme svoje “úchylky” a svoje neresti, ale posledné výsledky prieskumu ma naozaj šokovali.

Na zahraničných portáloch sa objavili štúdie, ako reagovali mladí ľudia na populárne televízne momenty 90-tych rokov. Seriál Priatelia bol označený za se*istický a urážajúci gay komunitu, pretože Chandler si párkrát urobil srandu zo svojho “teplého” otca. Filmová séria Prci prci prcičky bola zhejtovaná ešte viac, lebo vraj atakuje a dehonestuje inak orientovaných ľudí. “Stiffmajster” si totiž niekoľkokrát dovolil označiť “Finčmajstra” za buznu a podobne. Tak mi napadá len jedna jediná otázka: Ľudia, neje*e vám už náhodou?

Úplne v pohode som sa naučil žiť s tým, že nám tu vyrastá generácia buzíkov, ktorí sa predbiehajú v tom, kto bude viac pripomínať ženu. Naučil som sa žiť s tým, že keď má žena strnisko, je to moderné a “seksy”. Dokonca mi vôbec nevadia ani dúhové pochody a uznávam, že ľudia by sa nemali odsudzovať na základe svojej orientácie, a už tobôž nie podľa rasy, národnosti, náboženstva atď. Lenže už aj vysoko tolerantný primitívny človiečik mužského pokolenia ako ja začína mať pocit, že v dnešnej dobe byť “homo” znamená byť niečo viac.

Nemôžeš si z nich urobiť srandu, lebo sa ich to dotkne. Nemôžeš použiť se*istický vtip v seriáli alebo vo filme, lebo je to urážlivé a dehonestujúce. Nemôžeš ani napísať článok, lebo si označený za netolerantného burana. Nemôžeš sa vlastne ani vyjadriť inak ako pozitívne, lebo to už potom nie je názor, ale hneď diskriminácia. No aby ste sa nepos*ali! Ľudia si robia srandu zo všetkého – z dlhov, politiky, práce, manželstva, rodičovstva atď. a je to ok. V prípade homose*uálov je to už ale útok?

Chtiac nechtiac, trošku ma zaráža fakt, že nám tu (zrejme) rastie generácie absolútne nevyrovnaných ľudí (bez ohľadu na orientáciu), ktorí si už ani nevedia spraviť srandu sami zo seba a už tobôž sa na niečom, čo ich ovyplyvnuje, nemôže zasmiať niekto iný. Samozrejme, česť výnimkám. Týmto článkom chcem len upozorniť ľudí, ktorí sa v tomto našli, že všetko, čo vám vadí pri urážkach alebo vtipoch na inú orientáciu a podobne, je len dôkazom VAŠEJ nevyrovnanosti.

Všetko, čo človeku vadí na iných, odzrkadľuje len to, čo mu vadí na sebe samom. Vadia ti se*istické narážky na gayov či, nedajbože, humor na ich adresu? Svedčí to len o tom, že ty sám nie si s takýmto typom se*uality absolútne vyrovnaný. Buď, kým len chceš, a rob všetko tak, ako to cítiš, ale hlavne sa nauč byť vyrovnaný sám so sebou a potom sa ťa žaidne se*istické vtipy alebo narážky absolútne nedotknú. Mier.

Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D