Celý minulý rok sa Rytmus zaoberal najmä boxom a hudba išla tak trochu bokom. Tento rok však legendárny raper prisľúbil, že sa jej bude opäť venovať naplno a jednoznačne to potvrdil vydaním novej skladby. Mnoho fanúšikov však prekvapilo, že sa v nej vrátil do čias kultového albumu „Bengoro“! 

V dobe, kedy sa väčšina raperov snaží rap stále niekam posúvať, kvôli čomu často vznikajú až nepochopiteľné experimenty, sa „krstný otec“ našej hip-hopovej scény rozhodol vrátiť späť ku koreňom. Skladba s jednoduchým a trefným názvom „Som s5“, ktorú produkoval Aceman, osloví najmä fanúšikov klasického rapu.

Rytmus sa k tomu celému vyjadril prostredníctvom Instagramu, kde napísal, že sa treba postarať o fanúšikov, ktorí vyrastali na Bengoro ére. Preto vymyslel seriál s názvom „Bengorovky“, takže sa dá očakávať, že niekoľko podobne ladených pesničiek ešte príde. U fanúšikov sa to okamžite stretlo s veľkým nadšením a mnohí píšu, že práve toto im chýbalo na scéne a konečne sa „kráľ vrátil späť“. Jeho najnovší počin si môžete vypočuť nižšie!

Rytmus – Som s5

Foto|Video: Instagram/Rytmusking, YouTube