Conor McGregor síce svoj posledný zápas v klietke nezvládol a podľahol v ňom Khabibovi Nurmagomedovi, no o to viac sa snaží vrátiť späť na výslnie. A viditeľne aj on tuší, že najviac by mu k tomu pomohol zápas proti bojovníkovi, s ktorým má už poriadne bohatú minulosť! 

Aj vy stále snívate o tom, že sa Conor McGregor už po tretíkrát postaví v klietke proti Nateovi Diazovi? Je možné, že sa to v najbližších mesiacoch stane realitou. Conor na Twitteri požiadal UFC, aby zorganizovala zápas medzi ním a Diazom 11.mája v brazílskom meste Curitiba, kde sa bude konať večer bojových športov s poradovým číslom 237. A všetci vieme, že ak by k tomu došlo, bolo by to naozaj veľkolepé.

McGregor a Diaz proti sebe totiž stáli zoči-voči už dvakrát. V marci 2016 porazil Diaz McGregora v druhom kole a v augustovej odvete toho istého roku mu to írsky bojovník vrátil, keď zvíťazil vďaka verdiktu rozhodcov. A najmä druhá časť ich vzájomného súboja sa označuje za jeden z najtvrdších zápasov histórie UFC. Diaz odvtedy v klietke nezápasil, no už dlhšie avizuje návrat, aj keď pred pár mesiacmi stretnutie proti Conorovi úplne vylúčil. Ale MMA je obrovský biznis a tento duel by obom mohol prinavrátiť zašlú slávu.

Conor McGregor vs. Nate Diaz

Zdroj: Sportbible.com | Foto|Video: Twitter, Instagram/ConorMcGregor, YouTube