Každý klame bez ohľadu na pohlavie. Klameme zvyčajne vo vzťahoch, a to len pre to, aby sme sa vyhli rôznym nepríjemným situáciam. Veď všetci to poznáme „Mal som len jedno pivo“, „Bol som s Janom“, „Dopijem a pôjdem“, „Už som na ceste“ alebo „To bola smska od operátora“. Žiadna neuverí týmto slovám, pokiaľ nieste panenkamaria alebo ona nie je tupšia než príborový nožík, a preto by ste sa mali naučiť klamať tak, aby vám na to nikdy neprišla. 

1. Vybudujte si dôveru

Keď poviete, že prídete domov o desiatej, tak príďte domov o trištvrte na desať s kyticou a vymyslenou frázičkou o tom, ako vám veľmi chýbala. Otázky typu kde a s kým si bol sa týmto činom úplne strácajú a jej sa hneď hlavou preženie len to, aký ste úžasný. Ale! Musíte mať aj plán B, a to je, že si vymyslíte fiktívneho kamaráta, ktorému nebude môcť zavolať, či ste naozaj boli spolu. Po pár týždňoch hry na vzorného a úprimného mužíčka vám uverí aj to, že ste zachraňovali deti z horiacej budovy.

2. Vždy majte v rukáve argument

Ak by vám z nejakého neznámeho dôvodu prestávala dôverovať a začala sa vypytovať zbytočné otázky, tak vždy majte poruke nejaký argument, ktorý ale nesmie byť moc prehnaný. Čiže ak vám náhodou nájde v telefóne smsku od bezplatného sexu NO.2 , že ako jej veľmi chýba váš… úsmev, vždy sa môžete vyhovoriť, že to je bývalá, ktorá si rada vypije a potom vás obťažuje smskami, ktoré vy, samozrejme, nečítate alebo, že to napísala kolegyňa, ktorá chce, aby jej frajer žiarlil a začal si ju vážiť. Ak vám ani toto nezhltne, tak ostáva už len jedna vec. Plán B fiktívny kamarát, ktorý si spomenul na vec, ktorú ste preberali v robote.

3. Improvizujte

Ak vám stále dôveruje, ale pri každom príchode domov vás bombarduje otázkami a furt sa vypytuje, že kto to je tá baba, ktorá si vás pridala na FB, tak začnite rozmýšľať za pochodu. Dávajte jej otázky typu kde, prečo, ako a kedy. Týmto získate drahocenný čas na to, aby ste si vymysleli príbeh o tom, že tá bloncka s nohami až po zem, čo si vás pridala medzi priateľov, je vaša bývalá spolužiačka zo základnej alebo kamarátka z dectva, ktorú ste dlho nevideli. Dôležité je to, aby ste si k tomu aj vymysleli príbeh, ktorý ste jej určite museli dávno povedať a obviniť ju, že ako si to nemôže pamätať. Ak vám toto neuverí, prichádza plán B, a to ten, že to je žiarlivá frajerka vášho imaginárneho kamaráta a vy ani za toho boha neviete, prečo si vás pridala medzi priateľov.

4. Keď už je zle

Žiarli, sleduje každý váš krok, kontroluje vám smsky, emaily, históriu hovorov? Prichádza na rad útok. Obvinte ju z toho, že vám nedôveruje a že to takto nemôže ďalej fungovať. Na každú jej otázku sa spýtajte inú otázku a furt narážajte na to, že ako vás mrzí to, že vám nedôveruje. Samozrejme, nezabúdajte na plán B, a to ten, že jej vyhodíte na oči, ako ju videl váš imaginárny kamarát v meste s nejakým neznámym týpkom, ktorým ste určite neboli vy. Buď vyhráte a ospravedlní sa vám, že vám neverí a že sa zmení alebo sa vám prizná, že špagáti s iným.

A nikdy, ale nikdy nezabúdajte aj na plán C, a to ten, že oj*bávať, oj*bávať a ešte raz oj*bávať. A ak vám na to príde, tak oj*bávať ešte viac.;-)

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dome
Maník z Liptova, čo ho neinteresuje nič čo sa okolia týka. Má svoj svet v, ktorom hlavnú úlohu hrá hudba, kofeín a nikotín. Večný šovinista, ktorý neverí ani odrazu v zrkadle, lebo to čo tam niekedy vidí nieje ani možné.