Únava hneď z rána, kráľovstvo za kávu, po obede odtlačok klávesnice na čele? Niečo vám chýba a zďaleka to nebude len iskra v oku.Naštartujte sa každé ráno s kokteilom “životabudič” a skoncujte nielen s únavou, ale aj so stresom, napätím, opakujúcim nachladnutím a ďalšími neduhmi, ktoré by ste nedostatku vitamínov nepripisovali. Medzi tie patrí napríklad nespavosť, všetky problémy s pleťou, predčasné šedivenie alebo zábudlivosť a nesústredenie.

Sexy-Woman-1-575x359

Nový tichý šnekový odšťavovač Sana Juicer by Omega EUJ-808 vám z ovocia a zeleniny pripraví lepší koktail ako obsluha v akomkoľvek juice bare. Môžete do neho nahádzať všetky možné druhy čerstvých plodov a prijme aj výzvu v podobe bobuľového ovocia či koreňovej a listovej zeleniny.

Alebo máte chuť na smoothie a deti zase na milk shake? Hlučný mixér si môže dať pohov. Do plniaceho otvoru EUJ-808 môžete naliať mlieko alebo jogurt, nechať ich so šťavou pekne premiešať a potom si naliať čistého moku priamo do pohára. Pri čistení sa navyše určite nebudete rozčuľovať ako pri dohliadaní na večernú hygienu vašej ratolesti. Poslušný EUJ-808 sa vďaka systému automatického čistenia čiastočne umyje sám a údržba prístroja sa týmto značne uľahčuje.

Viac informácií sa dozviete zo stránky www.eujuicers.sk

alebo na telefónnych číslach: 037/7725 090, 0908 788 028