Teda lepšie povedané, našiel ho jej mladší brat. A keďže sa mu toto čítanie zdalo byť velice zaujímavé, rozhodol sa oň podeliť s pár miliónmi ľudí v rámci facebookovej komunity. Všetci vieme, že baby pri honbe za orgazmom rady experimentujú, ale nie všetky si o svojich dobrodružných eskapádach vedú podrobné záznamy.Chlapec na svojom Facebooku sám uviedol: “Všetci si myslia, že moja sestra je sladké, nevinné dievčatko, ale teraz som v jej izbe našiel toto! Mala to schované v jednej tajnej zásuvke a je to skutočný poklad!” A čo sa teda v denníku mladej slečny dočítame?

V skutočnosti sa jedná o pomerne podrobný zápis jej milostných dobrodružstiev. Veľmi dôsledne v denníku popisuje, kto a ako jej to urobil ústami, prstami, s kým mala slečna súlož a kto bol v posteli úplné drevo. Taktiež sa z neho dozvieme, že taký Russel vie absolútne dokonale lízať. S Brianom sa síce len bozkávala, ale keby sa chlapec ostrihal, mohlo by dôjsť aj na oral! S takým Jamesom mala blondínka citujeme “niečo ako súlož”, avšak Adrianovi dovolila použiť len prsty. Ou, a, samozrejme, nesmieme zabudnúť na Larryho! Tomu sa pre zmenu dostalo poriadnej fajky.

dennik

Hold, niektoré slečny si skutočne vedia života užívať plnými dúškami a takí rodičia musia byť naozaj hrdí… Mladej “dáme” prajeme do života veľa úspechov a pevnú ruku. :P

dennik 2

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!