Námornícky štýl bol, bude a je stále IN. Preto vám dávame do pozornosti otvorenie novej predajne s inovatívnou módou majúcou námornícku dušu, ktoré sa uskutoční už  o dva dni v OC Centrál. Zoznámte sa so značkou Gaastra.

gaas

Jej príbeh sa začal písať v roku 1897, kedy sa pán Douwe Gaastra rozhodol založiť holandskú tradíciu výroby remeselne dokonalých jácht. Od tohto momentu však už nešlo len o jachty, ale funkčnú modernú značku životného štýlu.

04-couple-in-bed-main

Ten sa týka samozrejme aj oblečenia. Kúsky tejto značky sú nielen štýlové a nadčasové, ale aj pohodlné. Ide o kombináciu módy a funkcionality, pretože aj každý námorník vie, že more je o prežití.

Breton-Men

Tak prečo by si mal vyberať medzi týmito dvomi možnosťami, keď môže mať dva v jednom, a to práve v oblečení Gaastra vo všetkých podobách.

Funkčné technológie sú použité v dizajne pre Gaastra Sport a Gaastra Breton kolekciu a transformované do módneho každodenného oblečenia. Kombinácia jachtárskej technológie a neobyčajnej módy je to, čo robí Gaastru a jej kolekcie výnimočnými.

Footwear-Breton-Women

Všetkých vás teda 24. októbra 2014 radi pozývame na slávnostné otvorenie predajne značky Gaastra do OC Centrál.

Sport-Duo

Nová funkčná móda vás určite očarí :)

Sport-Men