Aj pokojná štedrá večera sa vie v okamihu zmeniť na vzrušujúcu chvíľu so spodnou bielizňou Palmers.BurningLove

Skúste svojej polovičke pod stromček uštedriť jeden z najhorúcejších kúskov novej kolekcie a presvedčte sa, ako sa atmosféra pod vianočným stromčekom zmení na vzrušujúce dobrodružstvo. 

Uprednostníte romantickú, sexy, ležérnu alebo… popustite uzdu svojej fantázie. Výber je len na vás, a to je na Vianociach najkrajšie! Tím odborníčok na spodnú bielizeň vám poradí, aké sú aktuálne trendy. Stačí prísť do novootvorenej predajne Palmers v OC Central v Bratislave.

Doprajte na Vianoce aj sebe

V priemere až dve tretiny mužov sa pri výbere spodného prádla spolieha na svoje polovičky, v horšom prípade na mamy. Ukážte svojej drahej, že sa viete rozhodnúť sám a zvoľte prádlo, ktoré ulahodí ženskému oku a prebudí u nej tie najhriešnejšie myšlienky. Palmers má v ponuke sexi prádlo nielen pre dámy, ale aj pánov, župany, pyžamá i pohodlné domáce oblečenie.

Viac informácií sa dozviete v predajni Palmers v OC Central v Bratislave.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)