22. ročník autosalónu v Nitre je úspešne za nami. Priniesli sme vám fotoreport najkrajších áut aj dievčat, pozrime sa však na najpodstatnejšie novinky, ktoré boli na autoshow predstavené. 

Nissan Navara NP300

Začneme vo veľkom. Navara je najväčším modelom značky Nissan v kategórií osobných vozidiel. Rozmerný pickup pútal pozornosť v strede pavilónu značky Nissan.

Nissan Navara

Honda HR-V

Spomínate si na škaredú, ale pútavú Hondu HR-V z roku 2000? Našťastie už zapadla prachom, teraz prichádza na trh nový model, a to podstatne krajší a sympatickejší.

Honda HRV

Volvo S60 Cross Country

Oplastované verzie vozidiel s luxusnejšími výbavami, ako sú tie sériové sa tešia veľkej obľube. Scout od Škody, Alltarck od Volkswagenu, Cross Country Volva. Akože offroad verzie vozidiel majú svoj význam, pôsobia výnimočne, robustne, ale prečo sedan? Akosi nám to nesedí. Aj manažéri občas radi odbočia niekam na poľnú cestu.

Volvo S60 Cross Country

Škoda Superb Combi

Najlepšie na záver. Vrcholový model automobilky Škoda vo verzii combi. Predĺžená a priestrannejšia verzia limuzíny tvorí významnú časť predajov modelu. Je tada pochopiteľné, že combi muselo prísť veľmi rýchlo po sedane. Superb je príkladom toho, že aj rodinné kombi môže byť pekným autom.

Skoda Superb Combi