Polícia Slovenskej republiky využíva svoj pomerne populárny facebookový účet nielen na propagáciu vlastných aktivít, ale aj na edukáciu ľudí. Mnohé z vozidiel polície sú vybavené kamerami, pričom rovnako tak sú pod ich drobnohľadom aj niektoré ulice. Práve tieto záznamové zariadenie občas zachytia situácie, pri ktorých ide vodičom, ale aj chodcom doslova o život!Rýchlosti cez 200 km/h, “odborníci na jazdu v strednom pruhu”, chodci, ktorých zrejme omrzel život. To sú iba niektoré z príkladov, kedy vodiči a chodci ohrozovali nielen seba, ale aj ostatných účastníkov premávky. Svoje zdravie a život však pri ich pirátskej jazde musia riskovať i policajti.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Hoci sa mnohí na mužov v uniformách hnevajú, že pri naháňaní delikventov ohrozujú okolie aj oni, treba im uznať, že sú strážcami zákona, a preto je ich úlohou nedôsledných vodičov ihneď zastaviť. Nielen aby dostali pokutu, ale aby mohla byť preverená ich totožnosť či prípadné požitie alkoholu alebo návykových látok. Policajti sa tak stretávajú naozaj s rôznymi hazardnými prípadmi a príbehy ciest, ktoré na Slovensku napísal rok 2017, sú toho živým príkladom. Vezmime si z nich ponaučenie!

Foto: Facebook, Hitky.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náš čitateľ nezaobíde.