Ukrývanie zakázaných vecí pred okom zákona vyžaduje pevné nervy. Avšak na ukrytie zakázaných vecí do vagíny potrebujete úplne iný druh odvahy. Alebo zúfalstva. Ženy v nasledujúcich príbehoch vás presvedčia, že v ženských „priestoroch“ sa dá schovať takmer čokoľvek!

 

35 tisíc dolárové rolexky

2_rolex Christina Lafave stretla Kennetha Herolda v bare v Las Vegas. 25-ročná žena ponúkla 66-ročnému mužovi intímnu masáž za 300 dolárov. Kenneth súhlasil a spolu sa pobrali na jeho izbu, kde ponúkaná služba prebehla. Potom sa však stalo niečo záhadné. Kenneth si všimol, že jeho 35 tisícové hodinky sa takpovediac vyparili.
Christina odmietla, že má s týmto záhadným zmiznutím niečo spoločné a na svojom trvala aj po príchode polície. V tom ju však náhle rozboleli spodné partie a polícia ju odviezla do nemocnice. Až röntgenový snímok odhalil masérkin šikovný trik: rolexky nechala zmiznúť vo svojej vagíne.

54 balíčkov heroínu, 31 prázdnych balíčkov, 8 tabletiek Xanaxu, a 51 dolárov 22 centov

3+heroin+xanax Karin Mackaliunas bola zadržaná pre podozrenie z krádeže hotelovej bielizne. Keď ju polícia začala prehľadávať, narazila na prvý úlovok. Začalo sa to troma balíčkami heroínu v jej kabáte. Posadili ju teda do auta a odviezli na stanicu. Už cestou si všimli, že divne prekrižuje nohy a je nepokojná. Po príchode na stanicu to žena už nemohla vydržať a priznala sa. V intímnych partiách niečo skrývala.
To ale strážnici netušili, že jej z vagíny vytiahnu hotový poklad. Desiatky plných a prázdnych heroínových balíčkov, tabletky a dokonca peniaze. Aj drobné. Dodnes zostáva záhadou, prečo tak súrne potrebovala ukryť tých 22 centov.

Nabitý 10-centimetrový revolver

1+mini+revolver Christie Harrisová bola zatknutá potom, čo polícia v jej aute našla pervitín. Po prevezení do väzenia mala podstúpiť osobnú prehliadku, ktorej sa však bránila z dôvodu, že má svoje dni. Prehliadka napriek tomu prebehla a objavila v Christinej vagíne nabitý revolver a v zadku dva ďalšie balíčky pervitínu. Bola odsúdená na 25 rokov väzenia.

Štvrť kila kokaínu

Sherika Thompson nevošla do histórie ako najlepší pašerák všetkých čias. Podľa správy colníkov vyzerala nervózne už na prvý pohľad. Preto si ju vytipovali na rutinnú prehliadku, ktorá prebehla viac než úspešne. V dutinách ženy našli kokaín v hodnote 10 tisíc dolárov.

Kilo kokaínu

Maria Eliana však dokázala prekonať predchádzajúcu pašeráčku a to až štvornásobne. V rozkroku tejto 48 ročnej ženy našli na letisku v Sao Paolo celé kilo kokaínu.

Granát

5+grenade Ak si myslíte, že nabitý revolver je to najnebezpečnejšie, čo sa dá strčil do vagíny, mýlite sa. Lidia Alvarado si tam vopchala granát, model M76. Snažila sa ho spolu s malým množstvom marihuany prepašovať do salvádorskej väznice. Našťastie ju odhalili – ťažko si predstaviť, čo mala s týmto vybavením v pláne.

Kinder Surprise plné kokaínu a heroínu

6 grandma Tento prípad je ešte divnejší než ostatné. Predstavte si, že 73-ročná babička sa pokúsila prepašovať Kinder Surprise plné drog do väznice. Svojmu vnukovi. Vo vagíne. Keď si však pred vstupom uvedomila, že bude prehľadaná, dobrovoľne vypustila náklad a odovzdala sa do rúk strážnikom. Babičku odsúdili na 21 mesiacov väzenia a uložili jej pokutu 41 eur. Čítate dobre. 41 eur.

Fľaška Brandy

10+E&J+brandy A najlepšie nakoniec. Táto matka bola natočená, ako si v obchode pred malým synom pchá do vagíny fľašu alkoholu. Aj keď identita matky nikdy nebola odhalená, môžete si byť istý, že synáčik sa pri tejto mame nikdy nenudí.

Zdroj |  Foto: www.mandatory.com