Kali, Peter Pann a Celeste Buckingham sú mená, ktoré sa v nasledujúcich dňoch budú spoločne skloňovať veľmi často. Majú totiž na svedomí horúcu novinku s názvom Alica z ríše divokých, ktorou veľmi pozitívne prekvapili všetkých fanúšikov.Celeste Buckingham sme doposiaľ počuli spievať takmer vždy len po anglicky. Výnimku spravila v novinke s názvom Alica z ríše divokých, ktorú oficiálne predstavila na včerajšej večernej oslave svojich 22. narodenín. Ruku k dielu ale pridali aj raper Kali a jeho dvorný producent Peter Pann.

Podľa prvotných reakcií fanúšikov to vyzerá tak, že spoločné dielo známych hudobníkov sa naozaj chytilo, veď len za pár hodín svojej existencie si na YouTube pripísalo viac ako 40 000 zhliadnutí a samé pozitívne komentáre, či už na Facebooku alebo YouTube, tiež hovoria za všetko.

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.