Túto sobotu, teda 14. mája 2016, uzavrie v bratislavskom Ateliéri Babylon známy slovenský raper Kali svoje aktuálne turné Zlý Príklad Tour. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľkohodinový program spojený s krstom jeho albumu Zlý Príklad. Ako bonus si Kali na tento večer prizval aj jedného špeciálneho hosťa. Po boku rapara vystúpi playmate Zuzana Plačková, ktorá sa po roku tvrdej práce poprvýkrát predstaví v úlohe DJ-ky!Kaliho album Zlý Príklad v sobotu pokrstí jeho manažér Miroslav Čimo. V tento slávnostný večer raper predstaví aj svoj najnovší singel s názvom Zase sme to. Okrem Kaliho však na veľkolepej šou vystúpia aj hostia, ktorými budú kapela Peter Bič Project, duo Ricco a Claudia a spomínaná DJ-ská premiéra čaká známu Zuzanu Plačkovú. Na jej adresu sa samotný manažér Miroslav Čimo vyjadril: “Na rok 2016 sme si pripravili niekoľko projektov, DJ Zuzana Plačková je jedným z nich, vždy sa snažíme prísť s niečím jedinečným, vypĺňame diery na trhu. Zuzka je veľmi inteligentné, šikovné a cieľavedomé dievča. Má veľký potenciál, o čom svedčí aj počet fanúšikov na jej sociálnych sieťach a my ho, samozrejme, s celým naším tímom využijeme naplno. Naším cieľom je, aby fanúšikovia na našich akciách dostali maximum a odchádzali s dobrým pocitom.”

“Zuzka je veľmi inteligentné, šikovné a cieľavedomé dievča.”

Zuzana Plačková má plnú podporu aj v samotnom raperovi, ktorý sa na margo jej DJ-skej premiéry vyjadril nasledovne: “Ja som rád, že môžem byť súčasťou plnenia ďalšieho sna. Pre Zuzu to bude šanca. Pri jej odhodlaní a daru zakaždým niečím prekvapiť to môže dobre vypáliť. A ako ju poznám, ľudia, čo tam budú, sa môžu tešiť i na to, že určite spraví rozruch aj kostýmom, ktorý si na akciu pripravila.” Okrem už spomínaných hostí sa predstavia aj Dawe White, Lady Mel so svojou tanečnou skupinou a celou šou bude fanúšikov sprevádzať Majster N.

Kali a Zuzana Plačková vystúpenie Kali a Zuzana Plačková vystúpenie

Kali Zlý Príklad Tour 2016

Zdroj: Kali Records | Foto: Kali Records, Alexandra Photography

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D