Pitbul nepatrí medzi najobľúbenejšie plemeno psa a u ľudí vzbudzuje rešpekt a strach. O Hulkovi to platí asi trojnásobne. Patrí mu totiž titul – najväčší pitbul na svete. Dôvody sú nasledovné. Váži 80 kíl a je trikrát taký veľký ako jeho „kolegovci“. To však ešte stále nie je jeho konečná veľkosť, pretože hnedý domáci miláčik je momentálne len šteniatko. Hulk vyzerá doslovne ako obor. Na psa má gigantické rozmery, napriek tomu, že je ešte šteňa. Jeho majiteľmi sú Marlon a Lisa Grennanovci z Nového Anglicka, ktorí sa chovu bojových plemien venujú už viac ako desať rokov. 80 kilovému domácemu miláčikovi dokonca tak dôverujú, že mu dovoľujú hry s ich trojročným synom. Tvrdia, že nejde o žiadne nebezpečenstvo, pretože u všetkých psov ide najmä o správnu výchovu.

Manželia okrem Hulka vychovávajú ďalších jedenásť pitbulov plus ešte iné bojové plemená. Čiernou ovcou medzi nimi je jedna mexická čivava. Nechceme si ani predstaviť, koľko peňazí ich stojí denná strava pre psov, keďže len Hulk zje každý deň 1,8 kg hovädzieho mäsa.

Hulkovi majitelia si plne uvedomujú, že im doma robí spoločnosť unikátny kus. Ľudia im už začali ponúkať horibilné sumy za jeho predaj. Tá najvyššia sa dokonca vyšplhala na 0,5 milióna dolárov. Samozrejme, že ponuku neprijali, pretože tvrdia, že hodnota Hulka je nevyčísliteľná.

najväčší pitbul najväčší pitbul najväčší pitbul najväčší pitbul najväčší pitbul