Všetci priaznivci hip hopu, povinne do kalendára zaznačiť dátum 26. – 28. júna 2015! V tieto dni totiž na Zlatých pieskoch vystúpia najväčšie esá domácej scény na open air festivale Hip Hop Žije.Posledný júnový víkend bude na bratislavských Zlatých pieskoch patriť najväčšiemu slovenskému hip hopovému open air festivalu Hip Hop Žije. K doteraz už zverejneným menám tohtoročného line upu ako Názov Stavby, Supa, Momo, Ektor či Indy & Wich + LA4, pribudli ďalší interpreti, ktorí len potvrdzujú, že festival prinesie aj tentokrát to najlepšie, čo československá hip hopová scéna ponúka. Môžete sa tešiť na Plexa, Separa, Majselfa & Mugisa, Pil C, Robina Zoota & Gumbgu, Homie Beats i hip hopových kráľov Kontrafakt.

Hip hop žije

Napriek tomuto hviezdnemu obsadeniu ešte stále nejde o kompletný zoznam účinkujúcich. Organizátori sľubujú zahraničného headlinera, ktorého meno by malo byť odhalené už čoskoro.

Ak sme vám narobili slinky, lístky na festival Hip Hop Žije si môžete zakúpiť už teraz, a to dokonca za zvýhodnenú cenu. V ponuke sú buď bežné, alebo VIP vstupenky v sieti Ticketportal. Taktiež by sme vám dali radi do pozornosti bežný alebo VIP balík, obsahujúci okrem vstupenky aj tričko a CD Hip Hop Žije, ktorý si môžete zakúpiť v rukahore shope.