20. august 2015. Deň, na ktorý čakali nejaký ten mesiac nielen všetci skalní fanúšikovia rapara Rytmusa. 20. augusta totiž na striebornom plátne zažil svoju premiéru film RYTMUS sídliskový sen mapujúci život bengora, kráľa a v neposlednom rade fenoména Patrika Vrbovského. V týchto dňoch si už film, ktorý v kinách dosiahol rekordnú návštevnosť, môžete pozrieť aj doma a čo je najdôležitejšie, legálne!

Všetci dobre vieme, že Rytmusa netreba v ničom podceňovať a už vôbec nie v marketingu. Jeho film RYTMUS sídliskový sen v kinách zaznamenal rekordnú návštevnosť a u nás sa stal historicky druhým najnavštevovanejším slovenským filmom počas premiérového víkendu. U českých susedov dokonca najúspešnejším slovenským filmom vôbec. A keďže v dnešnej dobe je úplne bežné, že sa filmy sťahujú a sledujú na rôznych portáloch nelegálne, najúspešnejší slovenský raper sa rozhodol, že svoj filmový počin sprístupní legálne. Tento krok určite ocenia všetci, ktorí Rytmusov životný príbeh nevideli v kinách, ale aj tí, ktorým sa film páčil natoľko, že ho majú chuť zhliadnuť ešte raz či viackrát.

„Môj život som vždy dával do svojich skladieb, prišiel čas ho ukázať aj vo filme. Beriem to ako svoje poslanie. Som rád, že je oddnes film RYTMUS sídliskový sen legálne na stiahnutie a sledovanie aj na internete, tam, kde so svojimi fanúšikmi najviac komunikujem. Na internete som postavil svoju kariéru. Žiadne rádiá a telka,“ hovorí k uvedeniu filmu Rytmus.

Rytmusov sídliskový sen si tak môžete už od včera, a teda 9. februára 2016, pozrieť v exkluzívnej Magio videopožičovni Telekomu a o dva týždne neskôr aj v celosvetovej sieti iTunes a na ďalších kanáloch. Patrik dal svoje dielko do online obehu pekne symbolicky, a to v Medzinárodný deň bezpečného internetu.

„Rytmusov život je plný inšpirácie a dôležitú úlohu na jeho ceste hore hrá práve internet a jeho možnosti. Distribúcia Sídliskového sna na internete je logickým pokračovaním,“ hovorí šéf on-line distribúcie spoločnosti BONTONFILM Ondřej Kulhánek.

A ak ešte stále váhate, či si pozrieť vrcholy a pády najúspešnejšieho československého hudobníka, možno vás presvedčí naša recenzia: Stále váhate, či si pozrieť Rytmusov Sídliskový sen? Neváhajte, oplatí sa!

Foto: Youtube, Facebook