Pre neho je to druhé manželstvo, vraj posledné. Pre ňu je on ideálnym a tolerantným partnerom. Láska medzi nimi je sladšia ako kryštálový cukor z Považia, no „po štyroch rokoch manželstva sa ti ten sex vo dvojici zunuje, chápeš.“ 

Manžel na trojku

Erika je Slovenka, Robert je Brit. Zobrali sa z lásky. Najdôležitejšia bola reč tela, a tej zmysluplnej a veľmi ohybnej zo Slovenska podľahol nejeden suchý Angličan. Erika však mala čo robiť, aby jej milý dokázal uspokojiť všetky slovanské potreby. Podarilo sa, ale najlepšou dosiahnutou známkou na sexuálnom vysvedčení bola trojka. Po rokoch nudy sa rozhodli vyskúšať inú “trojku”. Dvaja na jednu. A problémy boli na svete.

Nájsť ideálneho partnera je totiž horšie, než hľadať ihlu v kope sena, a tá pichá rovnako. Nechajte si teda radšej poradiť od Eriky a Roberta.

NIKDY…

… si nevolajte k sebe domov niekoho, koho ste videli na webe iba dole bez. To, že má medzi nohami dobrý nástroj ešte neznamená, že jeho pleť je bez akné a zuby nepripomínajú noty na bubon (rozumej bum – prázdna, bum – prázdna…). Vždy trvajte na tom, aby sa vám ukázal v plnej kráse. Platí to aj v prípade, ak hľadáte ženu.

… si nehľadajte adeptov v zúboženom stave pri bare. Dajte si jeden shot na odvahu, ale s mierou. Alkohol spôsobuje poruchy videnia a erektilnú dysfunkciu. Bolo by trápne, keby vašu frajerku uspokojoval niekto iný, lebo vy kvôli chľastu nemôžete.

3791225523_81317af8ee_o

… si neberte do postele ožratého fitness trénera. Ak na vašej frajerke zaspí hora svalov, budete mať čo robiť, aby ste „to“ z nej dali dole. Navyše zvyknú títo ľudia z proteínov dosť púšťať plyny. A to vám už fakt nechýba.

… si neobjednávajte v hoteli na jednu noc izbu pre dvoch! Myslite logicky, plánujete trojku. Recepční vás tam nepustia s niekým ďalším. A po kúskoch ho asi neprepašujete. Teda, dúfame.

… si nehľadajte sexuálnych priateľov na pracovisku. Do vašej blízkosti sa dostanú kolegovia, o ktorých ste doteraz netušili, že existujú. Preto, lebo sú škaredí.

Takže: Good luck & good f*ck!!!

Autor: Adam Bačkor

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)