Posteľné hrátky nemusia byť vždy iba o potešení a radosti. Predovšetkým, keď experimentujete s nebezpečnými pomôckami alebo ste jednoducho tak rozrušení, že si neuvedomujete detaily s možnými fatálnymi následkami. To sú aj prípady niekoľkých párov, ktoré zrejme neodhadli svoje schopnosti.

Elektrina v posteli

Mladý pár z New Yorku si rád spríjemňoval intímne chvíle použitím elektrického prúdu. Zatiaľ, kým iní majú vedľa postele vibrátory, oni mali v nočnom stolíku elektródy. Manželia sa ale jednej noci rozkokošili viac ako obvykle. Toby Taylor bol natoľko nadržaný a rozptýlený, že do manželky omylom pustil o niečo viac prúdu. Kirsten na mieste zomrela a ,,skúsený“ elektrikár bol obvinený z neúmyselného zabitia.

 black and white babe electric noir GIF

Uhorka miesto vibrátoru

Sú to takmer tri roky, čo sa nemecký predavač Oliver Dietmann objavil pred súdom, kde musel vysvetľovať, ako zabila jeho milovanú polovičku obyčajná uhorka. Rita si totiž do postele rada brala svoju obľúbenú zeleninu, ktorú jej potom priateľ vkladal do úst. V priebehu jedného šantenia si ale Oliver všimol dym v kuchyni a uvedomil si, že pečie kus mäsa pre psa. Okamžite tak išiel oheň zahasiť, čo mu síce trvalo len pár minút, no keď sa vrátil do spálne, Rita už nejavila žiadne známky života. Uhorka jej uviazla v krku a keďže bola priviazaná o posteľ, pomôcť si sama nedokázala.

Škrtiaca praktika

V roku 2009 svet šokovalo úmrtie slávneho kung-fu herca Davida Carradinea. Verejnosť však najviac zarazil spôsob, akým odišiel z tohto sveta. Davida našli v jednom z hotelov v Bangkoku, kde sa pokúšal o autoerotiku prostredníctvom dusenia a škrtenia genitálií. Zrejme sa priviazal sám, no vzrušenie bolo natoľko veľké, že sa neúmyselne zaškrtil. Jeho bývalé manželky priznali, že sa takýmto nebezpečným praktikám venoval aj v minulosti.

Smrť pápeža

Ďalší dôkaz, že aj tí najpovolanejší zlyhajú. Pápež Leo VII. mal tajný vzťah s dievčinou, ktorá by mohla byť jeho vnučkou. No v posteli jej svätý muž zrejme nestačil, a tak sa doslova napumpoval viagrou, ktorá mu spôsobila infarkt a okamžitú smrť. Cirkev sa snažila celú záležitosť ututlať, preto je o celej afére dostupných len minimum informácií.

 donald trump pope pope francis trump pope unrequited love GIF

Milovanie v parku

Je to iba pár mesiacov, čo sa americkí milenci Shakoor Arline a Lisa Smith rozhodli spestriť si svoj intímny život a zamierili tak do parku. Najprv si to rozdávali v aute a následne priamo na tráve, keď im niekto obom strelil do hlavy. Podozriví boli ich oficiálni partneri. Dvojica totiž chcela utiecť do Arizony, čo sa zrejme dozvedeli ich verné polovičky.

Zdroj | Foto: wgal.com, dailymail.co.uk, theguardian.com, factsuniversity.com, inguisitr.com, Instagram, YouTube