Chcete svojou farebnosťou konkurovať dúhe alebo sa ligotať ako vianočný stromček? Žiaden problém! Minulý rok prišlo do pánskej módy mnoho nových trendov, ktoré spôsobili evolúciu v úprave tváre, vlasov i v obliekaní. Nejeden z nich pritom pôsobí bláznivo či bizarne, takže namiesto napodobňovania vyvoláva skôr pobavený úsmev či nechápavé krútenie hlavou. Prinášame vám šesť pánskych štýlov, ktoré vlani najviac dominovali na sociálnych sieťach a prehliadkových mólach.1. Trblietavá brada

Ligotavá brada sa stala hitom Instagramu. Stačí si svoj pestovaný porast husto pokryť farebnými trblietkami a môžete smelo vyraziť napríklad do spoločnosti. Alebo žeby radšej nie?

brada

2. Dekorácie na brade

Vedeli ste, že na bradu si môžete zavesiť čokoľvek, čo vám len napadne? A zdobenie môžete dokonca smelo prispôsobovať ročnému obdobiu. Na Vianoce vás tak budú zdobiť mini vianočné gule alebo svetelná reťaz na stromček, na jar si bradu môžete ozdobiť napríklad margarétami, v lete plodmi záhrad a na jeseň to istí farebné lístie. Platí, že fantázii sa skutočne medze nekladú.

141217_EYE_BeardBaublesSoldOut2.jpg.CROP.original-original

3. Farba všade, kam sa pozrieš

Prečo sa farbou vlasov radiť len medzi blonďákov, hnedovlasých, čiernovlasých a prípadne ryšavých? Veď svet ponúka toľko úžasných farieb! Čo takto zvoliť neónovú zelenú, krikľavú oranžovú alebo tyrkysovú? Ak si neviete vybrať, siahnite po všetkých farbách dúhy. A keď už farbíte vlasy, nezabudnite ani na fúzy a bradu. Garantujeme, že pri pohľade do zrkadla depka nebude mať šancu.

brada3

4. Namiesto vlasov umelecké dielo

Chcete všetkým aj bez slov povedať, ktorý kreslený seriál či komiks máte najradšej? Nie je nič jednoduchšie, stačí si nechať na hlavu „namaľovať“ obľúbené postavičky. Ak by ste však chceli pôsobiť predsa len trochu serióznejšie, namiesto rozprávkových hrdinov vám môže hlavu zdobiť napríklad podobizeň manželky či deťúreniec.

10899472_771518512924581_347156352_n

5. Pripínacie drdoly

Drdoly už nie sú len výsadou žien. Teraz vám postačí 9,99 dolárov a svoju kozmetickú výbavu si môžete doplniť o pripínací drdol, ktorý našiel inšpiráciu u hollywoodskych hercov.

c700x420

6. Pletieme, pletieme…

Spomínate si ešte na svoje pocity, keď vám babička k sviatku uplietla čiapku či šál? Veríme, že boli radostné. A podobnú radosť teraz môžete zažívať, ak vám vaša láska upletie dlhé či krátke nohavice alebo dokonca overal. Čím viac farieb na nich bude, tým lepšie. Tak čo, vybrali ste si? :-)

il_570xN.885942701_i1cb

Foto: Instagram, Amazon

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mia
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.