Youtuberi sú ako mor. Prišli nečakane a sú všade. A to doslova! Neškeria sa na vás len z rodného Youtubu, ale už aj z telky a bombardujú vás i z rádia. Buďme však radi, že to najhoršie z tejto sorty sa (takmer) výhradne drží Youtubu. Prehrabali sme sa teda bahnom a našli týchto šialencov. Jedinou útechou je, že je to import z Čiech.

Bianca Johnsson

Zdravim všechny čuráky a mrdky… Bianca Johnsson ide naplno od prvých sekúnd jej vlogov. Údajne mega úspešná a obrovsky bohatá Češka, ktorej nesiaha takmer nikto ani po členky, je (alebo bola?!) zamestnankyňou podniku pre dospelých pánov hľadajúcich vyberanú zábavu. Avšak! Nikdy nerobila prostitútku, údajne. Servítky si rozhodne pred ústa neberie, a keď o nej niekto šíri nepravdy, tak to poriadne schytá. Takže, pozor na ňu! A čomu sa vo vlogoch venuje? Okrem nadávania ľudom, ktorí natrafia na jej videá, tiež rada rozoberá, ako je za vodou, ako má nadhľad, ako je úspešná a ako sú všetci čuráci a mrdky. Tiež sa nevyhýba škandalóznym konfliktom s Youtubermi podobného rangu. Napríklad s Pí Sím.

A mimochodom, tiež je multitalentovaný čávo. Veď posúďte…

Pí Sí

Tento český Youtuber má poznávacie znamenie “Poslouchejte mi”. Musíme uznať, že sa snaží. Niekoľko dielov o tom, aké je to vo väzbe alebo ako baliť 16-ročnú prostitútku na Skype, to sú informácie, ktoré sa hodia. Vážne, viete si predstaviť, že by ste sa do tej situácie dostali a neboli pripravený? Inak vie tiež chytiť aj poriadny amok, no o čom sú jeho vynervované videá, netušíme, lebo sa nám nepodarilo rozkódovať tú ufónčinu, ktorú používa.

Aleš Bejr

Nazdar psychopatí… na vás vreští Aleš Bejr z každého videa. Na čele pulzujúca žila dáva jasne najavo, že tento človek “nemá v hlave úplne Tibet”. Zatiaľ čo oní by si brali xanax na upokojenie, Aleš vyťahuje kameru. Smutno-vtipné na tomto Youtuberovi je najmä to, že na rozdiel od zbytku nášho rebríčka, reálne niečo v živote dokázal. Venuje sa totiž bodybuildingu a na konte má desiatku česko-slovenských úspechov v rôznych kategóriach. Avšak v CV sa mu objavuje aj pár rokov kriminálu. Doteraz mu najväčšiu slávu priniesla prezentácia v českej reality show Tchýne, kde mu svokra vysypala do záchodu proteín, čo Aleš úplne neuniesol.

Úplne v poriadku samozrejme, nie je žiadne jeho video…

Dominia Myslivcová

Rúžová barbina s pozdravom “Čuaky mňaujky lásky” je vlastne legenda. Jej videá zarážali hodnú chvíľu ešte pred tým, než sa na Slovensku udomácnil výraz Youtuber. Je Dominika až tak prezieravá? Buď je génius, alebo by sa od nej mohla prísť učiť aj samotná Paris Hilton. Čauky mňauky slečna je doslova posadnutá ružovou a luxusom, ostatne, ako je pri týchto typoch úplne bežné. A čo vo videách ponúka? No je to multitalentovány čávo, lebo skladieb má viacero.


Ďalej sú to rôzne múdra o všetkom a zovšadiaľ. Samozrejme, nesmie chýbať súkromie, veď sa bavíme o celebrite!

Chýba tu váš najobľúbenejší tragický Youtuber? Dajte tip do komentárov!

Zdroj/foto: youtube.com