Copa América, teda Majstrovstvá vo futbale Južnej Ameriky, je súťaž národných tímov tohto kontinentu usporiadaná pod hlavičkou asociácie CONMEBOL. Vznikla v roku 1916. Počas tohoto futbalového sviatku bojujú o titul kontinentálneho šampióna aj také hviezdy, ako napríklad Lionel Messi. Copa América sa po prvýkrát koná na území USA a hráči predvádzajú svoje výkony na desiatich štadiónoch. Zápasy môžete naživo sledovať na stanici Sport 1. Okrem vrcholových športových výkonov si nenechajte ujsť ani pohľad na latinskoamerické krásky, ktoré sa pohybujú v spoločnosti najlepších futbalistov sveta. Tu je štvorlístok tých najkrajších.Antonella Roccuzzo – manželka Lionela Messiho

Hoci je táto argentínska kráska supermodelkou, do povedomia verejnosti sa dostala najmä ako manželka päťnásobného najlepšieho futbalistu sveta, famózneho Lionela Messiho. Obaja sa narodili v Rosariu, poznajú sa od detstva a začali spolu chodiť v roku 2008. Plodom ich lásky sú dvaja synovia – Thiago a Matteo.

Antonella Roccuzzo

Antonella Roccuzzo

Jaydy Michel – manželka Rafaela Marquéza

Táto mexická dračica odcestovala ako 21-ročná do Španielska, kde naplno rozbehla svoju kariéru herečky a modelky. Účinkovala v niekoľkých španielskych filmoch a seriáloch a šesť rokov bola manželkou speváka Alejandra Sanza. Napokon sa však rozviedli. V roku 2011 sa vydala za kapitána mexickej reprezentácie, futbalistu Rafaela Marquéza.

Jaydy Michel

Jaydy Michel

Caroline Celico – manželka brazílskej hviezdy Kaká

Ťažko uveriť, že táto nádherná žena bola kedysi evanjelickou pastorkou. Caroline, ktorá sa živí aj ako speváčka, sa narodila v Sao Paule a je považovaná za brazílsku prominentku. Dvojnásobného najlepšieho futbalistu sveta zbalila v čase, keď bol na vrchole kariéry a hral za AC Miláno. Do chomúta ho dostala v roku 2005. Manželia majú spolu dve deti, ale vlani preniklo na verejnosť, že sa rozvádzajú.

Caroline Celico

Caroline Celico

Daniela Ospina – manželka kolumbijskej hviezdy Jamesa Rodrigueza

Daniela je mladšia sestra brankára národného tímu a gólmana Arsenalu Londýn Davida Ospinu. Práve on ju zoznámil s Jamesom Rodriguezom. Nie je to však len nejaká bezduchá kráska, je totiž hviezdou kolumbijskej volejbalovej reprezentácie. Za hviezdu kolumbijskej reprezentácie, Rodrigueza, sa vydala krátko po svojich 18. narodeninách a majú spolu štvorročnú dcéru.

Daniela Ospina

Daniela Ospina

Zdroj: Tlačová správa | Foto: Tlačová správa, Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrea
Milujem život, šport, hudbu, zvieratá, prírodu, knihy. Fascinujú ma zákutia ľudskej duše a medziľudské vzťahy. Veľmi rada jem a dlho spím. :-)