Ľudská fantázia nepozná hranice. Se*uchtiví nadšenci sa len tak nezastavia a ich erotické myšlienky sú naozaj bujaré. Niektorí v sebe objavili nevídaný talent, iní sa chceli iba zviditeľniť a ukázať svetu. My vám prinášame pokračovanie naozaj zaujímavých se*uálnych rekordov. 

Najstarší herec filmov pre dospelých

„Kráľ dôchodcovských filmov pre dospelých“ – takúto zaujímavú prezývku si vyslúžil Japonec Shigeo Tokuda. Keď mal 60, svoju kariéru cestovného agenta zavesil na klinec a začal sa venovať zaujímavému zamestnaniu. Ktovie, čo ho práve v tomto veku inšpirovalo, aby sa dal sa na takýto namáhavý job. Dnes sa už ako 80-ročný môže pochváliť slušným úlovkom – viac ako 350 filmov pre dospelých. Shigeo spolupracuje na pľaci s rôznymi ženami v rôznych vekových kategóriách, ale na svoju najlepšiu kolegyňu, 75-ročnú Fujiko Ito, nedá dopustiť. Navyše je Japonec aj dobrý tajnostkár. Veď komu by sa darilo tak dlho utajovať svoje povolanie herca pred manželkou a dcérou?

Najstarší pornoherec

Najmocnejšia vagína

Tak ako v posilňovni, aj tu platí jednoduché pravidlo – čím viac tréningu, tým väčšia sila a mohutnejšie svaly. Ľudia sú nevyspytateľní a výnimkou nie je ani ruská gymnastka Tatyana Kozhevnikova, ktorá si vďaka svojej vagíne v roku 2009 vyslúžila miesto v Guinessovej knihe rekordov. Svojou vagínou dokáže zdvihnúť činku vážiacu 14 kilogramov. Pani v najlepších rokoch tento rekord dosiahla ako 42-ročná a dokonca prekonala svoj vlastný rekord.

Rekordér v rozopínaní podprseniek

Ír Sean Murray má nevídaný talent a šikovné ruky. Dokáže v krátkom čase rozopnúť veľa podprseniek. Niektorí muži nedokážu za minútu rozopnúť svojej priateľke ani tú jednu a Sean ich jednou rukou za 1 minútu rozopol až 91. Týmto počinom si v roku 2013 vyslúžil miesto v Guinessovej knihe rekordov, kedy prekonal doterajší rekord 69 rozopnutých podprseniek za minútu.

Najdlhší bozk

Presne 58 hodín, 35 minút a 58 sekúnd trval najdlhší bozk. Podľa Guinnessovej knihy rekordov sa podaril Thajčanom Ekkachaiovi Tiranaratovi a Laksane Tiranaratovej počas bozkávacieho maratónu. Trúfli by ste si na takýto maratón v bozkávaní?

bozkavanie-rekord

Hltačka mužského ejakulátu

Podivné chúťky mala Michelle Monahan z Los Angeles, keď dokázala vypiť takmer 1 liter mužského ejakulátu. Stala sa z nej svetová rekordmanka v tejto disciplíne aj napriek tomu, že ju to stálo následný výplach žalúdka.

Pery

Foto: pbs.twimg.com, nordpresse.be, fansshare.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.