Pre všetkých, ktorí by radi nahliadli do tajomstiev ženského prirodzenia, dávame do pozornosti naozaj vymakanú vecičku, ktorá dokáže robiť selfie v momente, keď žena zažíva vyvrcholenie. Vibrátor s kamerou je zrejme naozaj dobrý vynález!Možno sa to zdá hlúpe, ale opak je pravdou. Predstavte si, že ste napríklad na dlhší čas odcestovaný od svojej polovičky, avšak stále máte možnosť pozrieť si detailné fotky jej lona, a to dokonca zvnútra, keď zažíva vyvrcholenie, čo by ste možno nevideli ani pri samotnej súloži. No nie je to super?

Vibrátor s kamerou v podstate vyzerá ako bežný vibrátor, rozdiel je iba v tom, že tento má na konci kameru so svetielkami. Tí, ktorí mali možnosť vyskúšať ho (samotné ženy alebo kompletné páry), napísali, že intímnemu styku dodáva úplne iný rozmer. Kamera robí tak jasné zábery, až je to neuveriteľné. Fotky možno uložiť do PC aj smarfónu, kde sa dokonca dajú synchronizovať s appkou FaceTime.

Vibrátor s kamerou umožňuje dvojici spoznať tajomstvo ženského vyvrcholenia detailnejšie, no možností, ako sa s vecičkou pohrať, je viac. Čo tak zahrať sa na ženského doktora?

Video vibrátora s kamerou si môžete pozrieť na Manforum.sk!

Zdroj: Independent, Youtube | Foto: Youtube, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Petra
Obyčajný človek neustále posúvajúci hranice svojich možností. Má však určitý strop, ktorý vraj neprekročí. Ale, ako hovorí: Nič nie je isté a preto, nikdy nehovorím nikdy, radšej volím slovíčko možno.