Deväťnásťročná Češka Anie Darling si už stihla v péčkovej brandži u našich susedov odsúložiť čestné miesto. Aj keď by ste si povedali, že túto mršku urobí najšťastnejšou práve tvrdý vták dobre vybaveného kolegu, opak je pravdou. Brunetka z filmov pre dospelých dáva prednosť vlhkým mušličkám a má na to dobrý dôvod!

Najmladšia česká péčková herečka čoskoro oslávi dvadsiatku. O svoj status najčerstvejšej filmovej šušky v Česku tak pravdepodobne čoskoro príde. Anie paradoxne nepatrí k tým divoškám, ktoré pútajú pozornosť všade tam, kde sa zjavia. Mladá kráska dokonca nemá veľa priateľov ani medzi spolupracovníkmi. Nezhody „na pľaci“ ju vraj priviedli do životnej etapy, kedy pred mužmi uprednostnila rozkroky svojich kolegýň.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Anie Darling sa portálu extra.cz zverila, že českí herci sa s ňou nechcú ani rozprávať, a to hlavne kvôli tomu, že s nimi odmietla súložiť mimo kamier. „Sem tam sa nájdu chalani z brandže, ktorí majú so mnou problém, pretože s nimi nechcem mať se* mimo kamery. Bohužiaľ, kvôli takému správaniu som úplne prestala natáčať s mužmi a točím len s dievčatami,“ prezradila tmavovláska dôvod toho, prečo uprednostňuje šušky.

Anie DarlingAnie DarlingAnie Darling

Ako to vyzerá, keď si Anie Darling užíva s babami, si môžete pozrieť –TU–

Zdroj: extra.cz | Foto: Instagram