Bez strechy, samozrejme. Hoci s autami, ktoré vám predstavíme, sa môže ľahko stať, že sa vedľa vás ocitne spolujazdkyňa hore bez. A to už nehovoríme o streche. Leto sa závratne blíži, teploty vonku si už teraz pýtajú auto bez strechy. Pozrite sa s nami, čo najlepšie trh áut s nebom nad hlavou ponúka.Maserati GranCabrio

Maserati 1

Maserati 2

Na úvod kus talianskeho štýlu. Maserati GranCabrio s trojzubcom v maske. Hoci sa zaraďuje ku veľkým kabrioletom, svoje rozmery elegantne skrýva v športovo tvarovanej karosérií. Viete, ako znie diabol na ceste? Skúste si GranCabrio.

Bentley Continental GT Speed Convertible

Continental 1

Continental 2

Ak preferujete eleganciu, Bentley bude lepšou voľbou. Britské luxusné vozidlo bez strechy púta pohľady všade, kam sa pohne. Hoci je na trhu už niekoľko rokov bez zásadných zmien, stále si dokáže vynútiť pozornosť a pohľad naň stojí za to.

Rolls Royce Dawn

Rolls 1

Rolls 2

V Spojenom kráľovstve ešte zostaneme. Rolls Royce. Spojenie slov, ktoré nepotrebuje vysvetlenie, definíciu, ktoré v desiatich písmenách povie všetko. Vrchol luxusu, elegancie, auto s rešpektom, aký nemá žiadne iné.

BMW 6

BMW 1

BMW 2

Natürlich nemôžeme zabudnúť ani na kabriolety z Nemecka. Šestka od BMW je najväčším otvoreným vozidlom v ponuke automobilky. V porovnaní s autami vyššie možno nepôsobí tak majestátne, aj kvôli cenovke o desaťtisíce nižšej, nikto by si však nedovolil spochybniť vašu solventnosť.

Mercedes S

S Class 1

S Class 2

Najväčší konkurent kabria z Mníchova a zároveň najväčšie v ponuke značky Mercedes. S klassa je sama o sebe klasa, ak jej zoberiete strechu, jej štýl sa ešte znásobí. To isté si povedali v Mercedese a hľa, máme S Cabriolet.

Foto: netcarshow.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náš čitateľ nezaobíde.