21. týždeň roku 2016 so sebou okrem výrazného zvýšenia teploty vzduchu prináša aj nové filmové premiéry. Vonku je už naozaj teplo, ideálne teda bude, ak sa pôjdete schladiť do kina. Verte nám, klíma nebude jediným dôvodom návštevy.Maggie má plán

Romantická komédia o mladej Newyorčanke zobrazuje presný popis žien. Maggie niečo chce, keď to dostane zistí, že to vlastne až tak nechcela. Čo chcela a už nechce? Chlapa, ktorému napomohla k rozvodu, s ktorým neskôr žila a teraz, keď ju omrzel, snaží sa ho vrátiť k jeho bývalej žene.

Odkaz vo fľaši

Odkaz vo fľaši zabudnutý na parapete policajnej stanice. Prvé slovo znie “pomoc”. Zvyšok je nečitateľný. Nikto nevie, čo môže tajomná správa znamenať, až kým sa jej neujmú vyšetrovatelia odložených prípadov.

Alica v krajine so zrkadlom

Film, na ktorý sa zrejme nevyberiete úplne sám a dobrovoľne. Pokojne by mohol niesť podtitul “príliš veľa ružovej”. Alica pátra po svojom otcovi, putuje oceánmi na lodi, ktorú si sama zostrojila. Čaká ju nebezpečná cesta, navyše bude musieť zachraňovať svojich priateľov.

Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náš čitateľ nezaobíde.