Ako každý týždeň, aj tento, v poradí už dvadsiaty, na vás v kinách čakajú nové filmové premiéry. Romantická komédia, fantasy akcia či dráma plná emócií. Na svoje si príde každý.Ako sa zbaviť nevesty

Majiteľka cukrárne Eva sa stará o svojho syna a zároveň aj mamu. S bývalým manželom vychádza viac než dobre. Všetko nasvedčuje tomu, že by sa naozaj mohli znovu vziať, Evin exmanžel si u nej dokonca objedná svadobnú tortu, avšak má to jeden háčik. Na svadbu s inou.

X-Men: Apokalypsa

Ak si pozriete Ako sa zbaviť nevesty iba z donútenia, X-Men-a si vyberte ako svoju daň. Dvojhodinová prvotriedna marvelovská akcia plná mutantov vás nenechá zhlboka sa nadýchnuť.

Para nad riekou

Príbehy troch starnúcich hudobníkov, trubkára Laca Decziho, saxofonistu Ľubomíra Tamaškoviča a kontrabasistu Jána Jankejeho. Prepletá sa v nich sláva so svojou vlastnou pominuteľnosťou v slede tragikomických udalostí.

Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náš čitateľ nezaobíde.