Počasie si posledné dni robí, čo sa mu zachce. Vypečte s ním a choďte do kina. Tam nezmoknete, pekne sa napracete pukancami a dostane sa vám skvelý filmový zážitok. Znovu vám ponúkame na výber tri najlepšie premiéry.Captain America: Občianska vojna

Avenger sa rozdelia! Neuveriteľná zmena príbehu superhrdinov. Celý film sa nesie v akčnom duchu, bojovať sa bude na dvoch frontoch, ako naznačuje názov filmu, v občianskej vojne. Ak máte radi Avengerov, Občiansku vojnu nemôžete zmeškať!

Polednice

Český horor? Neveríte? Uveríte. Jedna z najobsadzovanejších českých herečiek Aňa Geislerová sa vo filme vracia do rodnej dediny svojho muža, aby začala v živote odznovu. Začnú sa však diať zvláštne veci…

Návštevníci 3: Revolúcia

Francúzsko-belgicko-česká komédia. Jean Reno a Christian Clavier sa vracajú do dôb rytierov. Film plný situačného humoru a poznámok bol z veľkej časti nakrúcaný na zámkoch v Prahe.

Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náš čitateľ nezaobíde.