Fanúšikovia miešaných drinkov a barmanského umenia, pozor! Už v druhej polovici marca budete mať príležitosť vidieť to najlepšie z najlepšieho, a to na súťaži Bacardi Monopol Flair Competiton vol.2 v Banskej Bystrici.

V srdci Slovenska sa 21. marca 2015 zíde barmanská elita, aby predviedla, ako svojimi drinkami dokáže vyraziť dych. Konkurenčný boj sa uskutoční v rámci súťaže Bacardi Monopol Flair Competiton vol.2 nadväzujúcej na svoj predošlý ročník. Jej pôvodný účel bol veľmi jednoduchý – zabaviť v lete zákazníkov v Monopol Bare. Avšak z malého projektu sa vďaka samotným súťažiacim a rovnako aj výraznej podpore známeho moderátora Europy 2 Matúša Krnčoka vykľula poriadna akcia, ktorá bola nakoniec viac než len večerným programom.

10645065_725330497539934_9003992488967697822_n

Ak sa teda rozhodnete spestriť si uvedený marcový večer touto žúrkou, okrem talentovaných barmanov, ktorí si sily zmerajú v dvoch kategóriách – Flair a Alco Drink, uvidíte opäť už aj spomínaného šoumena Matúša Krnčoka. Takže už len na základe toho vám musí byť jasné, že o zábavu bude určite postarané. Čerešničkou na barmanskej torte bude aj prítomnosť najúspešnejšieho slovenského flair barmana, niekoľkonásobného víťaza viacerých celosvetových prestížnych barmanských súťaží, no najmä úžasného človeka Mariána “Sikkyho“ Chmela, ktorý je ambasádorom tejto súťaže.

Hoci prvý ročník súťaže Bacardi Monopol Flair Competition nasadil latku veľmi vysoko, už teraz je zrejmé, že ten druhý za nim nebude v ničom zaostávať :)