Keď zo seba odhodí oblečnie, všetkým začnú tiecť slinky. Mužské oči zajasali nad perfektnou postavou slovenskej topmodelky, ktorá svojou polonahou fotkou zatienila kolegyne z modelingového priemyslu. Dámy a páni, Michaela Kocianová!Je krásna s makeupom a aj bez neho. Bez oblečenia je to však už iná káva. Na polonahý záber sme u Michaely Kocianovej museli čakať dlho, našťastie, sme sa dočkali, keď blondínka zapózovala len v čiernej podprsenke a gaťkách.

Michaeline dlhé nohy, štíhla postava a neodolateľné prsia je to pravé orechové nielen pre chlapov, veď pri pohľade na spomínanú fotku určite zbledla závisťou i nejedna žena. Dokonca aj Zuzka Plačková si Miškinu snímku zverejnila na Instagrame s popisom “dokonalá postava”. Žiaľbohu, nikto si na luxusné telo 29-ročnej Trenčanky nároky robiť nemôže, patrí totiž jej anglickému priateľovi Arranovi Yentobovi, ktorý musí byť na svoju žienku a jej výzor skutočne hrdý!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Michaela Kocianová

Tip top postavičku Michaely Kocianovej si môžete pozrieť  — TU —

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Noro
„Ak nemôžeš lietať, tak bež. Ak nemôžeš bežať, tak kráčaj. Ak nemôžeš kráčať, tak sa plaz. Ale nech už robíš čokoľvek, tak sa stále hýb vpred. “ – Martin Luther King Jr.