Milan Lasica raz povedal, že všade na svete sa chlapi otáčajú za peknými ženami, len na Slovensku sa nemusia, pretože oproti už ide ďalšia. S týmto tvrdením sa nedá nesúhlasiť, a preto vám prinášame seriál o tých najkrajších Slovenkách na Instagrame. Dnes vám predstavíme Mišku. :) Miška má 21 rokov a pochádza zo Zvolena. Je vyštudovaná kaderníčka a po skončení školy si otvorila svoj vlastný salón. Jej najväčšie záľuby sú práca a pes, na ktorého nedá dopustiť. Okrem toho sa však venuje aj foteniu či natáčaniu videí, v čom sa chce postupne zdokonaľovať. Nemá obľúbený žáner hudby, pretože to záleží hlavne od nálady. Vo všeobecnosti má ale najradšej štýly ako hip-hop, house a reggae.

verím, že sa raz dožijeme toho, že ľudia nebudú “ego”, ale “eco”!

Chlapi sú u nej ťažká téma. Čo sa týka vzhľadu, priťahujú ju mocnejší, zarastení a potetovaní. No priznáva, že má okolo seba svoju “bublinu” a nepripustí si k sebe človeka, pokiaľ v ňom nevidí zvnútra niečo viac. Nejakú iskru, niečo, čo ju zaujme, niečo odlišné. Hlavná je u nej prirodzenosť a prirodzené životné hodnoty. Za zmienku tiež stojí, že si zahrala v klipe rapera Tomyho Kottyho.

Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram Miska_auxt Instagram

Foto: Instagram: @Miska_Auxt