Prvý ju opustil kvôli vtedy rajcovnej, no dnes už strhanej kostre Angeline Jolie, druhý na ňu nemá čas. A my by sme ju taaaaak po……! :) Snáď najznámejšia ,,priateľka” sveta Jennifer Aniston potvrdila pre zahraničné médiá správu o rozchode s manželom Justinom Therouxom a páni, zdá sa, že opäť máme šancu!Aj keď je z nej už 49-ročná ,,pani”, táto ženská rozhodne nie je žiadnou preplastikovanou tuctovkou s plochým zadkom zliatym so stehnom, ale poriadnou MILFkou. Zaslúžilá plavovláska, označená magazínom People za najkrajšiu ženu planéty, vydala vo štvrok večer pre zahraničné zdroje s ešte stále manželom, hercom Justinom Therouxom vyjadrenie, v ktorom oznamujú svoj rozchod: “V snahe obmedziť akékoľvek ďalšie špekulácie sme sa rozhodli oznámiť náš rozchod. Toto rozhodnutie bolo vzájomne a láskyplne prijaté koncom minulého roka. Sme dvaja najlepší priatelia, ktorí sa rozhodli rozísť ako pár, no tešíme sa na pokračovanie nášho vrúcneho priateľstva. Predovšetkým sme odhodlaní zachovať si hlboký rešpekt a lásku, ktorú máme k sebe navzájom.”

Podľa dostupných informácií je za rozchodom dvojice neskĺbiteľný pracovný čas, nakoľko Jenn trávi väčšinu roka v L.A., kým Justin v New Yorku. A viete, čo nás na tom štve najviac? Táto hriešna riťka je voľná už od konca minulého roka! :)

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Jennifer Aniston

Nahú Jenn si môžete pozrieť >>>TU<<< a striptíz v jej podaní >>>TU<<<

Zdroj: People.com | Foto: Instagram, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Unicorn
Brilantne distingvovaná, z inertných sfér. Termicky vystresovaná.. Kauzálne symetrická, bázicky kubistická, senzitívne hyperaktivovaná. Metodicky fiktívna, impulzívna, goniometricky implikovaná. Geniálne empirická, staticky kinetická, hermeticky hospitalizovaná.