Už nejaký čas vás prinášame články o menej známych kočkách, ktoré si získali mužské srdcia vďaka svojim fotkám na internete. V tomto článku sme si vzdali pod drobnohľad ruskú modelku menom Alena Shishkova. Blondínka, ktorá na prvý pohľad vyzerá ako Barbie, vám svojím dokonalým telom a tvárou anjela vyrazí dych.22-ročná ruská modelka nie je až taká známa v očiach verejnosti. Napriek tomu na jej Instagram konte svieti zaujímavé číslo odberateľov – viac ako 2 milióny. Dokonalé črty, anjelská tvárička a vždy perfektne upravená – taká je Alena. S modelingom začala, keď mala 14 rokov. Prvý väčší úspech zaznamenala, keď sa stala druhou vicemiss na Miss Russia 2012.

Alena však nie je žiadnym anjelikom v oblasti plastických zákrokov. Konkrétne prešla niekoľkými operáciami, od pŕs cez nos až po zvodné nafúknuté pery. Aj napriek tomuto faktu, túto 175-centimetrovú stelesnenú krásu ospevujú milióny fanúšikov z celého sveta.

Modelka však nie je žiadna pobláznená babenka. Jej srdce patrí ruskému rapperovi Timatimu, ktorému stihla porodiť aj dieťatko. Takže okrem fotenia selfies a cestovania po svete je aj vzornou mamou, ktorá sa musí starať o svoju ratolesť.

FOTOGRAFIE ALENY SHISHKOVEJ:

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.