Voda, krásne ženy a surf idú jednoducho k sebe. Poďme si teda predstaviť bližšie jednu z najkrajších surfistiek sveta!Anastasia Electra Ashley sa narodila 10. Februára 1987 v Kalifornii. Je profesionálnou surfistkou a príležitostnou modelkou. Začala surfovať vo svojich 5 rokoch, tesne predtým ako sa presťahovali na Havaj.  Keď mala 6, prihlásila sa do súťaže, ktorú vyhrala s pokazenou doskou nájdenou v odpadkoch pred jej domom. O rok neskôr sa jej ujal sponzor, ktorý jej poskytol novú dosku.

V roku 2003 získala prestížne ocenenie Triple Crown Rookie of the Year Award. Vo veku 16 rokov Ashley vyhrala svoj prvý národný titul. Neskôr tiež získala dva tituly na majstrovstvách od National Scholastic Surfing Association a Professional Surfing Tour of America.

Ako príležitostná modelka sa v roku 2014 objavila v Sports Illustrated Swimsuit Edition. Tiež ste ju mohli uvidieť v októbrovom vydaní magazínu Maxim Magazine. V roku 2014 začala v spolupráci s OK1984 distribuovať jej vlastnú značku šperkov pod názvom Gypsy Jet Set.

Anastasia Ashley

Anastasia Ashley

Anastasia Ashley

Anastasia Ashley

Surfistka Anastasia Ashley

Anastasia Ashley

Anastasia Ashley

Foto: Instagram Anastasia Ashley (anastasiaashley)

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.