V dnešnej dobe už mnohým ženám stačí len ukázať isté časti svojho tela, a môžu sa stať celebritami, o ktorých hovoria najznámejšie svetové médiá. 35-ročná mamina a bývalá vegetariánka Rachel Carrie je však úplne iný prípad. Zoznámte sa so (zrejme) najkrajšou poľovníčkou na svete!

Rachel Carrie je Angličanka pochádzajúca z tamojšiehoi tradičného grófstva s názvom Yorkshire. Kedysi bola vegetariánkou, ale neskôr sa nielenže vrátila ku tradičnej strave, ale dokonca začala vo voľnom čase poľovať. K tomuto hobby ju priviedol ešte jej starý otec a ona dnes hrdo pokračuje v jeho šľapajách. Za minulý rok sa jej podarilo dostať 80 bažantov, 40 kačíc a 125 holubov. Ako sama Rachel (35) tvrdí, ona poľuje iba na územiach, kde je to povolené.

Jej rodina už vraj žiadne mäso nekupuje a ona varí len z toho, čo uloví. Nuž, táto pohľadná blondínečka teda nielenže vie variť, ale ešte si aj sama dokáže zabezpečiť suroviny, respektíve mäso. Takúto cicušku by bral do kuchyne (a nielen tam) určite nejeden z vás. Či?

Poľovníčka Rachel Carrie

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Instagram/Rachelcarriehunting